MODECOM Volcano 0C T100 Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna
Kód: CHLMODCPU0002Podrobný popis
MODECOM Volcano 0C T100 Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna| Otáčky (max.) | 2000 ot/min |
| Typ ložiska | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Podpora PWM | Áno |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700, LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), Pätica AM5, LGA 1366 (Socket B), Socket AM4 |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prietok vzduchu | 75 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 28 dB |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF) | 100000 h |
| Model | Vzduchový chladič |
| CPU svorky | Áno |
| Počet skrutiek | 8 |
| Montážna sada | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Priemer tepelných rúrok | 6 mm |
| Hmotnosť | 650 g |
| Šírka balenia | 100 mm |
| Výška | 153 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 755 g |
| Rozmery ventilátora (š x d x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Šírka | 73 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Výška balenia | 187 mm |
| Menovité napätie | 12 V |
| Thermal Design Power (TDP) | 190 W |
| Počet tepelných rúrok | 4 |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Materiál základnej dosky | Meď |
| Materiál rebier | Hliník |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Certifikáty zhody | CE |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Teplovodivá pasta | Áno |
| Upozornenia | Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 5903560982708 |
| Otáčky (max.): | 2000 ot/min |
| Typ ložiska: | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Podpora PWM: | Áno |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700, LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), Pätica AM5, LGA 1366 (Socket B), Socket AM4 |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prietok vzduchu: | 75 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 28 dB |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF): | 100000 h |
| Model: | Vzduchový chladič |
| CPU svorky: | Áno |
| Počet skrutiek: | 8 |
| Montážna sada: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Priemer tepelných rúrok: | 6 mm |
| Hmotnosť: | 650 g |
| Šírka balenia: | 100 mm |
| Výška: | 153 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 755 g |
| Rozmery ventilátora (š x d x v): | 120 x 120 x 25 mm |
| Šírka: | 73 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Výška balenia: | 187 mm |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Thermal Design Power (TDP): | 190 W |
| Počet tepelných rúrok: | 4 |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Materiál základnej dosky: | Meď |
| Materiál rebier: | Hliník |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Teplovodivá pasta: | Áno |
| Upozornenia: | Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
