iBOX IED03 Externý DVD rekordér
Kód: NAPIBOOND0001Podrobný popis
iBOX IED03 Externý DVD rekordér| Typy podporovaných diskov | DVD-R DL, CD-RW, DVD+R, CD-ROM, CD, DVD+R DL, DVD-R, DVD-RW, DVD, CD-R, DVD+RW, DVD-RAM, DVD-ROM |
| Priemer optického disku | 120 mm |
| Typ optickej jednotky | DVD±RW |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dodávané káble | USB |
| Návod na použitie | Áno |
| Šírka | 148 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hmotnosť | 282 g |
| Hĺbka | 142 mm |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Šírka balenia | 150 mm |
| Výška balenia | 23 mm |
| Interný | Nie |
| Typ vkladania disku | Podávač |
| Farba | Čierna |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 11, Windows 10, Windows 11 x64 |
| Rýchlosť prepisu CD | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD-RW | 24x |
| Rýchlosť zápisu CD | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R Double Layer | 8x |
| Rýchlosť zápisu DVD-R DL | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD-R | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+RW | 8x |
| Rýchlosť čítania CD | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-RW | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD+R | 8x |
| CD-ROM rýchlosť čítania | 24x |
| Rýchlosť čítania CD-R | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania | 8x |
| Rýchlosť čítania CD-RW | 24x |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| EAN: | 5903968680596 |
| Typy podporovaných diskov: | DVD-R DL, CD-RW, DVD+R, CD-ROM, CD, DVD+R DL, DVD-R, DVD-RW, DVD, CD-R, DVD+RW, DVD-RAM, DVD-ROM |
| Priemer optického disku: | 120 mm |
| Typ optickej jednotky: | DVD±RW |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dodávané káble: | USB |
| Návod na použitie: | Áno |
| Šírka: | 148 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Hmotnosť: | 282 g |
| Hĺbka: | 142 mm |
| Hĺbka balenia: | 150 mm |
| Šírka balenia: | 150 mm |
| Výška balenia: | 23 mm |
| Interný: | Nie |
| Typ vkladania disku: | Podávač |
| Farba: | Čierna |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 11, Windows 10, Windows 11 x64 |
| Rýchlosť prepisu CD: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R: | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD-RW: | 24x |
| Rýchlosť zápisu CD: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R Double Layer: | 8x |
| Rýchlosť zápisu DVD-R DL: | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD-R: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+RW: | 8x |
| Rýchlosť čítania CD: | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-RW: | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD+R: | 8x |
| CD-ROM rýchlosť čítania: | 24x |
| Rýchlosť čítania CD-R: | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania: | 8x |
| Rýchlosť čítania CD-RW: | 24x |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
