iBox IED02 optický disk DVD-ROM čierny
Kód: NAPIBOODV0002Podrobný popis
iBox IED02 optický disk DVD-ROM čierny| Typy podporovaných diskov | DVD+R, DVD-R, DVD-RW, CD-ROM, DVD-R DL, CD-RW, CD-R, DVD-ROM |
| Rozhranie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Účel | Desktop/Laptop |
| Typ optickej jednotky | DVD-ROM |
| Hmotnosť | 316 g |
| Hĺbka | 145 mm |
| Šírka | 145 mm |
| Výška | 21 mm |
| Interný | Nie |
| Farba | Čierna |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| DVD-ROM rýchlosť čítania | 8x |
| CD-ROM rýchlosť čítania | 24x |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVD-ROM drives |
|---|---|
| EAN: | 5903968680237 |
| Typy podporovaných diskov: | DVD+R, DVD-R, DVD-RW, CD-ROM, DVD-R DL, CD-RW, CD-R, DVD-ROM |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Účel: | Desktop/Laptop |
| Typ optickej jednotky: | DVD-ROM |
| Hmotnosť: | 316 g |
| Hĺbka: | 145 mm |
| Šírka: | 145 mm |
| Výška: | 21 mm |
| Interný: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| DVD-ROM rýchlosť čítania: | 8x |
| CD-ROM rýchlosť čítania: | 24x |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
