Samsung PM9D3a 960 GB 2.5" PCI Express 5.0 NVMe
Kód: DETSA4SSD0147Podrobný popis
Samsung PM9D3a 960 GB 2.5" PCI Express 5.0 NVMe| Náhodné čítanie (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Rýchlosť čítania | 12000 MB/s |
| Formát SSD | 2.5" |
| Rozhranie | PCI Express 5.0 |
| Kapacita disku SSD | 960 GB |
| NVMe | Áno |
| Komponent pre | Server |
| Rýchlosť zápisu | 1600 MB/s |
| Náhodný zápis (4 KB) | 70000 IOPS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Náhodné čítanie (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Rýchlosť čítania: | 12000 MB/s |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Rozhranie: | PCI Express 5.0 |
| Kapacita disku SSD: | 960 GB |
| NVMe: | Áno |
| Komponent pre: | Server |
| Rýchlosť zápisu: | 1600 MB/s |
| Náhodný zápis (4 KB): | 70000 IOPS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
