Synology SNV5420-1600G SSD disk 1,6 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Kód: DETSYLSSD0014Podrobný popis
Synology SNV5420-1600G SSD disk 1,6 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe| Náhodný zápis (4 KB) | 120000 IOPS |
| NVMe | Áno |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| TBW hodnotenie | 2900 |
| Komponent pre | NAS |
| Kapacita disku SSD | 1,6 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Rýchlosť čítania | 3000 MB/s |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 660000 IOPS |
| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
| Šírka | 22 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výška | 3,5 mm |
| Spotreba energie (zápis) | 5,5 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 2,5 W |
| Spotreba energie (čítanie) | 5 W |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 4711174726202 |
| Náhodný zápis (4 KB): | 120000 IOPS |
| NVMe: | Áno |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| TBW hodnotenie: | 2900 |
| Komponent pre: | NAS |
| Kapacita disku SSD: | 1,6 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rýchlosť čítania: | 3000 MB/s |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 660000 IOPS |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
| Šírka: | 22 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Výška: | 3,5 mm |
| Spotreba energie (zápis): | 5,5 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 2,5 W |
| Spotreba energie (čítanie): | 5 W |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
