Samsung Portable SSD T7 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Šedá
Kód: DIASA1ZEW0150Podrobný popis
Samsung Portable SSD T7 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Šedá| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Farba | Šedá |
| Základný materiál | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Certifikáty zhody | TÜV mark, VCCI, BSMI, RoHS, UL, CE, EAC, C-TICK, CB, KC |
| Certifikácia | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Výška | 57 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Hmotnosť | 58 g |
| Typ balenia | Box |
| HS kód | 84717070 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 256-bit AES |
| Hardwarové šifrovanie | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| NVMe | Áno |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
| Rýchlosť čítania | 1050 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 8806090312380 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Wi-Fi: | Nie |
| Farba: | Šedá |
| Základný materiál: | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Certifikáty zhody: | TÜV mark, VCCI, BSMI, RoHS, UL, CE, EAC, C-TICK, CB, KC |
| Certifikácia: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Výška: | 57 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Šírka: | 85 mm |
| Hmotnosť: | 58 g |
| Typ balenia: | Box |
| HS kód: | 84717070 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 256-bit AES |
| Hardwarové šifrovanie: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| NVMe: | Áno |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 1050 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
