Toshiba Canvio Basics externý pevný disk 2 TB 2.5" USB Type-A / Micro-USB B 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna
Kód: DIATOSZEW0025Podrobný popis
Toshiba Canvio Basics externý pevný disk 2 TB 2.5" USB Type-A / Micro-USB B 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna| Konektor USB | USB Type-A / Micro-USB B |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prenosová rýchlosť USB | 5000 Mbit/s |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| LED indikátory | Status |
| Základný materiál | Plast |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Farba | Čierna |
| Výška | 14 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Hĺbka | 109 mm |
| Hmotnosť | 149 g |
| Kapacita batérie | 900 mAh |
| Napájanie zbernice | USB |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-A na Micro-USB Type-B |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Upozornenia | Avoid contact with water and moisture., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Formát súborového systému | NTFS |
| Veľkosť pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Rozhranie | USB 3.0/2.0 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4260557512357 |
| Konektor USB: | USB Type-A / Micro-USB B |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prenosová rýchlosť USB: | 5000 Mbit/s |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| LED indikátory: | Status |
| Základný materiál: | Plast |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 14 mm |
| Šírka: | 78 mm |
| Hĺbka: | 109 mm |
| Hmotnosť: | 149 g |
| Kapacita batérie: | 900 mAh |
| Napájanie zbernice: | USB |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-A na Micro-USB Type-B |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and moisture., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Formát súborového systému: | NTFS |
| Veľkosť pevného disku: | 2.5" |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Rozhranie: | USB 3.0/2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
