UNITEK S1206A DISKOVÁ SKRIŇA/KLONOVANIE 2XM.2, PCIE/NVME
Kód: DIAUTKOBU0010Podrobný popis
UNITEK S1206A DISKOVÁ SKRIŇA/KLONOVANIE 2XM.2, PCIE/NVME| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Základný materiál | Hliník |
| Podpora TRIM | Áno |
| Podpora UASP | Áno |
| Farba | Šedá |
| Ukazovateľ prevádzky | Áno |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 10 Gbit/s |
| Šírka | 77 mm |
| Výška | 17,5 mm |
| Hĺbka | 143 mm |
| Obsah balenia | Silikónová vyhrievacia podložka x 2, Hliníkový výmenník tepla x 2, Kábel USB-C na B x 1, Napájací kábel x 1, Kábel USB-C na C x 1 |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Napájaný z USB | Nie |
| Výstupný prúd | 2 A |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Upozornenia | Do not store or use the unit near heat sources., Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge. |
| Počet vreciek | 2 vrecká/vreciek |
| NVMe | Áno |
| Formát SSD | M.2 |
| Rozhranie | M.2 PCIe NVMe gen 3 x4 (M key) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| EAN: | 4894160045829 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Základný materiál: | Hliník |
| Podpora TRIM: | Áno |
| Podpora UASP: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Ukazovateľ prevádzky: | Áno |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 10 Gbit/s |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 17,5 mm |
| Hĺbka: | 143 mm |
| Obsah balenia: | Silikónová vyhrievacia podložka x 2, Hliníkový výmenník tepla x 2, Kábel USB-C na B x 1, Napájací kábel x 1, Kábel USB-C na C x 1 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Napájaný z USB: | Nie |
| Výstupný prúd: | 2 A |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Upozornenia: | Do not store or use the unit near heat sources., Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge. |
| Počet vreciek: | 2 vrecká/vreciek |
| NVMe: | Áno |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rozhranie: | M.2 PCIe NVMe gen 3 x4 (M key) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
