Montis Bateryjna latarka nagłowna z sensorem MT002 Červená, Čierna Čelovka LED
Kód: OSWMNSLAT0007Podrobný popis
Montis Bateryjna latarka nagłowna z sensorem MT002 Červená, Čierna Čelovka LED| Návod na použitie | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| USB nabíjačka v cene | Nie |
| Vrátane batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Režimy svetla | Režim SOS, Režim blikania, Nízke, Najvyšší, Stredná |
| Napájanie svetelného zdroja | 3 W |
| Typ lampy | LED |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Typ batérie | Alkalický, AAA |
| Akumulátor | Nie |
| Farba | Čierna, Červená |
| Základný materiál | ABS umelá hmota, Plast, Guma |
| Typ svietidla | Čelovka |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| EAN: | 5901811403521 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| USB nabíjačka v cene: | Nie |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Režimy svetla: | Režim SOS, Režim blikania, Nízke, Najvyšší, Stredná |
| Napájanie svetelného zdroja: | 3 W |
| Typ lampy: | LED |
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Typ batérie: | Alkalický, AAA |
| Akumulátor: | Nie |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Základný materiál: | ABS umelá hmota, Plast, Guma |
| Typ svietidla: | Čelovka |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
