Príslušenstvo a diel umývačky riadu AEG M2DK2 Čierna, nehrdzavejúca oceľ
Kód: AGAELCZMW0006Podrobný popis
Príslušenstvo a diel umývačky riadu AEG M2DK2 Čierna, nehrdzavejúca oceľ| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast, Nerezová oceľ |
| Kompatibilita značky | AEG |
| Hmotnosť | 240 g |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 660 mm |
| Šírka | 54 mm |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For dishwashers - Equipment |
|---|---|
| EAN: | 7332543679232 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast, Nerezová oceľ |
| Kompatibilita značky: | AEG |
| Hmotnosť: | 240 g |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 660 mm |
| Šírka: | 54 mm |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
