Electrolux MCFE18ST Uhlíkový filter pre odsávač pár čierny
Kód: AGAELCOKF0043Podrobný popis
Electrolux MCFE18ST Uhlíkový filter pre odsávač pár čierny| Kompatibilita značky | Electrolux |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 112 mm |
| Šírka | 372 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hmotnosť | 550 g |
| Model | Filter odsávača pár |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For kitchen hoods - filters |
|---|---|
| EAN: | 7333394080376 |
| Kompatibilita značky: | Electrolux |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 112 mm |
| Šírka: | 372 mm |
| Výška: | 73 mm |
| Hmotnosť: | 550 g |
| Model: | Filter odsávača pár |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
