Electrolux M3OCS301 rúra/varná doska 500 ml
Kód: AGAELCPIA0021Podrobný popis
Electrolux M3OCS301 rúra/varná doska 500 ml| Farba | Šedá |
| Kapacita | 500 ml |
| Typ zariadenia | rúra/varná doska |
| Model | Odstraňovač mastnoty |
| Typ dávkovača | sprej |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Materiál | Čerpadlo |
| Výška | 232 mm |
| Hmotnosť | 580 g |
| Šírka | 100 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Všeobecné bezpečnostné upozornenia | P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand., P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé |
| Bezpečnostné preventívne upozornenie(a) | P280: Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P264: Po manipulácii starostlivo umyte... |
| Signálne slovo | Upozornenie |
| Ďalšie EÚ výstražné zdravotné upozornenie(a) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Vyhlásenie o zdravotných rizikách | H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí |
| Bezpečnostné upozornenie(a) pre reakciu | P337+P313: If eye irritation persists: Get medical advice/attention. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7333394077147 |
| Farba: | Šedá |
| Kapacita: | 500 ml |
| Typ zariadenia: | rúra/varná doska |
| Model: | Odstraňovač mastnoty |
| Typ dávkovača: | sprej |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Materiál: | Čerpadlo |
| Výška: | 232 mm |
| Hmotnosť: | 580 g |
| Šírka: | 100 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Všeobecné bezpečnostné upozornenia: | P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand., P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé |
| Bezpečnostné preventívne upozornenie(a): | P280: Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P264: Po manipulácii starostlivo umyte... |
| Signálne slovo: | Upozornenie |
| Ďalšie EÚ výstražné zdravotné upozornenie(a): | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Vyhlásenie o zdravotných rizikách: | H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí |
| Bezpečnostné upozornenie(a) pre reakciu: | P337+P313: If eye irritation persists: Get medical advice/attention. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
