Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32 GB DDR5 5600 SSD 1 TB GeForce RTX 5060 Ti 8 GB 500 W NoOS Eclipse Black
Kód: KOMLEVGAM0124Podrobný popis
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32 GB DDR5 5600 SSD 1 TB GeForce RTX 5060 Ti 8 GB 500 W NoOS Eclipse Black| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov 2,5 Gb Ethernet | 1 |
| Zvukový systém | Audio s vysokým rozlíšením |
| Zvukový čip | Realtek ALC623 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Typ produktu | PC |
| Čip základnej dosky | Intel B860 |
| Výška | 414 mm |
| Hĺbka | 490,4 mm |
| Šírka | 211 mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Model procesoru | 225 |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Počet vlákien procesora | 10 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 121 W |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 3,3 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 4,9 GHz |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 22 MB |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 2,7 GHz |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,9 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 4,4 GHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Áno |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Typ skrine | Tower |
| Hlasitosť | 30 L |
| Farba názov | Eclipse Black |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Certifikácia | RoHS |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 199271422793 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov 2,5 Gb Ethernet: | 1 |
| Zvukový systém: | Audio s vysokým rozlíšením |
| Zvukový čip: | Realtek ALC623 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Typ produktu: | PC |
| Čip základnej dosky: | Intel B860 |
| Výška: | 414 mm |
| Hĺbka: | 490,4 mm |
| Šírka: | 211 mm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Model procesoru: | 225 |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Počet vlákien procesora: | 10 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 121 W |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 3,3 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 4,9 GHz |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 22 MB |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 2,7 GHz |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,9 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 4,4 GHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Áno |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Typ skrine: | Tower |
| Hlasitosť: | 30 L |
| Farba názov: | Eclipse Black |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| záruka výrobcu: | 2 roky |
| Certifikácia: | RoHS |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
