Nástenná skriňa Lanberg 10" 9U (280x310, čierna)
Kód: SZALAEWIS0043Podrobný popis
Nástenná skriňa Lanberg 10" 9U (280x310, čierna)| Model | Nástenný regál |
| Kapacita racku | 9U |
| Farba | Čierna |
| Maximálna váha (kapacita) | 20 kg |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Výška | 469 mm |
| Veľkosť | 25,4 cm (10") |
| Hmotnosť | 7 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| EAN: | 5901969416930 |
| Model: | Nástenný regál |
| Kapacita racku: | 9U |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna váha (kapacita): | 20 kg |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 310 mm |
| Výška: | 469 mm |
| Veľkosť: | 25,4 cm (10") |
| Hmotnosť: | 7 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
