WD Blue 2TB 3,5“ pevný disk SATA WD20EARZ
Kód: DIAWESHDD0166Podrobný popis
WD Blue 2TB 3,5“ pevný disk SATA WD20EARZ| Rýchlosť otáčok pevného disku | 5400 ot/min |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru | 64 MB |
| Prenosová rýchlosť | 180 MB/s |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Technológia nahrávania | CMR |
| Model | HDD |
| Rozhranie | SATA III |
| Šírka | 101,6 mm |
| Hĺbka | 147 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 60 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037900667 |
| Rýchlosť otáčok pevného disku: | 5400 ot/min |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru: | 64 MB |
| Prenosová rýchlosť: | 180 MB/s |
| Farba: | Modrá |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Technológia nahrávania: | CMR |
| Model: | HDD |
| Rozhranie: | SATA III |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Hĺbka: | 147 mm |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,3 W |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 60 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
