Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet "AOC Premium Series", 20m
Kód: KBAGEMHDM0034Podrobný popis
Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet "AOC Premium Series", 20m| Verzia HDCP | 1.4/2.2 |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Konektor 2 | Typ HDMI (štandard) |
| Dĺžka kábla | 20 m |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Farba | Čierna |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Podpora HDR | Áno |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| HDCP | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| HDMI Ethernet kanál | Áno |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Konektor 1 | Typ HDMI (štandard) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309124416 |
| Verzia HDCP: | 1.4/2.2 |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3840 x 2160 |
| Konektor 2: | Typ HDMI (štandard) |
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Farba: | Čierna |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| HDCP: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| HDMI Ethernet kanál: | Áno |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Konektor 1: | Typ HDMI (štandard) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
