Savio CL-08 HDMI kábel 5 m HDMI typ A (štandardný) čierny
Kód: KABSAVMON0010Podrobný popis
Savio CL-08 HDMI kábel 5 m HDMI typ A (štandardný) čierny| Verzia HDMI | 1.4 |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| Konektor 2, rod | Samec |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Farba | Čierna |
| HDMI Ethernet kanál | Áno |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Dolby technológie | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Podporované grafické rozlíšenie | 4096 x 2160 |
| Šírka pásma | 100 MB/s |
| Podporované videomódy | 2160p |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| Priemer kábla | 5,5 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 5902768707168 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Farba: | Čierna |
| HDMI Ethernet kanál: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Dolby technológie: | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 4096 x 2160 |
| Šírka pásma: | 100 MB/s |
| Podporované videomódy: | 2160p |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| Priemer kábla: | 5,5 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
