Savio CL-212 HDMI kábel 1,8 m Typ HDMI (štandard) Čierna
Kód: KBASAVHDM0024Podrobný popis
Savio CL-212 HDMI kábel 1,8 m Typ HDMI (štandard) Čierna| Konektor 2, rod | Samec |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Rýchlosť prenosu dát | 3,7 Gbit/s |
| Typ kábla | Okrúhly kábel |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Plug and Play | Áno |
| Jednosmerný | Áno |
| Podporované videomódy | 1080p |
| Typ HDMI kábla | High Speed HDMI cable |
| Konektor 1, rod | Samec |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Konektor 1 | Typ HDMI (štandard) |
| 3D kompatibilita | Nie |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Farba | Čierna |
| Výška balenia | 170 mm |
| Šírka balenia | 80 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
| Certifikácia | ce wee |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 5907264119958 |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Rýchlosť prenosu dát: | 3,7 Gbit/s |
| Typ kábla: | Okrúhly kábel |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Plug and Play: | Áno |
| Jednosmerný: | Áno |
| Podporované videomódy: | 1080p |
| Typ HDMI kábla: | High Speed HDMI cable |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Konektor 1: | Typ HDMI (štandard) |
| 3D kompatibilita: | Nie |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Farba: | Čierna |
| Výška balenia: | 170 mm |
| Šírka balenia: | 80 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
| Certifikácia: | ce wee |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
