BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ FURY FUKIYA F6, BIELE
Kód: GAMFUYSLU0001Podrobný popis
BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ FURY FUKIYA F6, BIELE| Typ mikrofónu | Boom |
| Stíšenie mikrofónu | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB typu C | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Doba nabíjania batérie | 2,5 h |
| Doba chodu | 2400 min |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Farba | Biela |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Podsvietenie | Áno |
| Hmotnosť | 207 g |
| Odporúčaná impedancia záťaže | 40 mm |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Ovládanie hlasitosti | Áno |
| Upozornenia | The product contains batteries which must be disposed of correctly., Do not disassemble or modify the product yourself., Read the user manual before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 5901969449556 |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Stíšenie mikrofónu: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB typu C: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Doba nabíjania batérie: | 2,5 h |
| Doba chodu: | 2400 min |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Farba: | Biela |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Podsvietenie: | Áno |
| Hmotnosť: | 207 g |
| Odporúčaná impedancia záťaže: | 40 mm |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Ovládanie hlasitosti: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains batteries which must be disposed of correctly., Do not disassemble or modify the product yourself., Read the user manual before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
