DELL WH5024 Slúchadlá s mikrofónom Kábel Pres hlavu Hovor / hudba USB Typ-C Čierna
Kód: PERDELSLU0006Podrobný popis
DELL WH5024 Slúchadlá s mikrofónom Kábel Pres hlavu Hovor / hudba USB Typ-C Čierna| Citlivosť mikrofónu | -45 dB |
| Frekvencia mikrofónu | 100 - 14000 Hz |
| Potlačenie hluku mikrofónu | Áno |
| Typ smerového mikrofónu | Jednosmerný |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Typ mikrofónu | Boom |
| Frekvenčná odozva (hudobný režim) | 20 - 20000 Hz |
| Frekvenčná odozva (režim hovoru) | 100 - 8000 Hz |
| USB pripojenie | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Ovládacie klávesy | Prijať / ukončiť hovor, Hlasitosť +, Volume -, Stíšiť |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Odporúčané použitie | Hovor / hudba |
| Farba | Čierna |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 53 dB |
| Nastaviteľný popruh na hlavu | Áno |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Ovládanie hlasitosti | Gombík |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Typ riadiacej jednotky | Ovládacia jednotka na kábli |
| Farba kábla | Čierna |
| Certifikácia | Microsoft Teams (Open Office) Certified Zoom Certified |
| Dodávané káble | USB Type-A až USB Type-C |
| Materiál ušných vankúšikov | Koženka |
| Hmotnosť | 189 g |
| Materiál | Pamäťová pena, Plast, Koženka |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Home x64, Windows 11 x64 |
| Potlačenie hluku | Áno |
| Citlivosť slúchadiel | 120 dB |
| Ovládač jednotky | 4 cm |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Typ potlačenia hluku | Aktívny |
| Upozornenia | Do not disassemble or modify the product yourself., The product contains batteries which must be disposed of correctly., Read the user manual before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 5397184820377 |
| Citlivosť mikrofónu: | -45 dB |
| Frekvencia mikrofónu: | 100 - 14000 Hz |
| Potlačenie hluku mikrofónu: | Áno |
| Typ smerového mikrofónu: | Jednosmerný |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Frekvenčná odozva (hudobný režim): | 20 - 20000 Hz |
| Frekvenčná odozva (režim hovoru): | 100 - 8000 Hz |
| USB pripojenie: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Ovládacie klávesy: | Prijať / ukončiť hovor, Hlasitosť +, Volume -, Stíšiť |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Odporúčané použitie: | Hovor / hudba |
| Farba: | Čierna |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 53 dB |
| Nastaviteľný popruh na hlavu: | Áno |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Ovládanie hlasitosti: | Gombík |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Typ riadiacej jednotky: | Ovládacia jednotka na kábli |
| Farba kábla: | Čierna |
| Certifikácia: | Microsoft Teams (Open Office) Certified Zoom Certified |
| Dodávané káble: | USB Type-A až USB Type-C |
| Materiál ušných vankúšikov: | Koženka |
| Hmotnosť: | 189 g |
| Materiál: | Pamäťová pena, Plast, Koženka |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Home x64, Windows 11 x64 |
| Potlačenie hluku: | Áno |
| Citlivosť slúchadiel: | 120 dB |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Typ potlačenia hluku: | Aktívny |
| Upozornenia: | Do not disassemble or modify the product yourself., The product contains batteries which must be disposed of correctly., Read the user manual before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
