EPOS PC8 USB SLÚCHADLO
Kód: PEREOSSLU0026Podrobný popis
EPOS PC8 USB SLÚCHADLO| Citlivosť mikrofónu | -40 dB |
| Vstupný odpor, mikrofón | 2200 ohm |
| Frekvencia mikrofónu | 90 - 15000 Hz |
| Typ smerového mikrofónu | Jednosmerný |
| Typ mikrofónu | Boom |
| Potlačenie hluku mikrofónu | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| USB pripojenie | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Ovládacie klávesy | Hlasitosť +, Volume -, Stíšiť |
| Farba kábla | Čierna |
| Typ riadiacej jednotky | Ovládacia jednotka na kábli |
| Odporúčané použitie | Kancelária / call centrum |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Kompatibilné produkty | Mac OSX, PC / Soft phone |
| Veľkosť náušníkov | 5 cm |
| Výška | 195 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Hmotnosť | 84 g |
| Akumulátor | Nie |
| Hĺbka balenia | 250 mm |
| Výška balenia | 220 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 400 g |
| Čistá hmotnosť veľkoobchodného balenia | 5,29 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 20 kusov |
| Typ balenia hlavného (vonkajšieho) obalu | Kartón |
| HS kód | 8518300090 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 480 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -30 - 65 °C |
| Citlivosť slúchadiel | 95 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 42 - 17000 Hz |
| Typ ovládača | Dynamický |
| Akustický systém | Zatvorené |
| Potlačenie hluku | Áno |
| Odpor | 32 ohm |
| Upozornenia | Read the user manual before use., Do not disassemble or modify the product yourself., The product contains batteries which must be disposed of correctly. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 5714708002338 |
| Citlivosť mikrofónu: | -40 dB |
| Vstupný odpor, mikrofón: | 2200 ohm |
| Frekvencia mikrofónu: | 90 - 15000 Hz |
| Typ smerového mikrofónu: | Jednosmerný |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Potlačenie hluku mikrofónu: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| USB pripojenie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Ovládacie klávesy: | Hlasitosť +, Volume -, Stíšiť |
| Farba kábla: | Čierna |
| Typ riadiacej jednotky: | Ovládacia jednotka na kábli |
| Odporúčané použitie: | Kancelária / call centrum |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Kompatibilné produkty: | Mac OSX, PC / Soft phone |
| Veľkosť náušníkov: | 5 cm |
| Výška: | 195 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
| Šírka: | 200 mm |
| Hmotnosť: | 84 g |
| Akumulátor: | Nie |
| Hĺbka balenia: | 250 mm |
| Výška balenia: | 220 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 400 g |
| Čistá hmotnosť veľkoobchodného balenia: | 5,29 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 20 kusov |
| Typ balenia hlavného (vonkajšieho) obalu: | Kartón |
| HS kód: | 8518300090 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 480 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -30 - 65 °C |
| Citlivosť slúchadiel: | 95 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 42 - 17000 Hz |
| Typ ovládača: | Dynamický |
| Akustický systém: | Zatvorené |
| Potlačenie hluku: | Áno |
| Odpor: | 32 ohm |
| Upozornenia: | Read the user manual before use., Do not disassemble or modify the product yourself., The product contains batteries which must be disposed of correctly. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
