Esperanza Libero Slúchadlá s mikrofónom Bezdrôtový Pres hlavu Hudba Bluetooth Šedá, Biela
Kód: PERESPSLU0023Podrobný popis
Esperanza Libero Slúchadlá s mikrofónom Bezdrôtový Pres hlavu Hudba Bluetooth Šedá, Biela| Typ mikrofónu | Nie je dostupné |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HSP, HFP |
| Bluetooth | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Verzia Bluetooth | 3.0+HS |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Typ slúchadiel | Stereofónne, Circumaurálne |
| Farba | Šedá, Biela |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Doba nabíjania batérie | 3 h |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 6 h |
| Kapacita batérie | 300 mAh |
| Doba hovoru | 10 h |
| Ovládač jednotky | 4 cm |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 5901299909959 |
| Typ mikrofónu: | Nie je dostupné |
| Profily Bluetooth: | A2DP, AVRCP, HSP, HFP |
| Bluetooth: | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Verzia Bluetooth: | 3.0+HS |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne, Circumaurálne |
| Farba: | Šedá, Biela |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Doba nabíjania batérie: | 3 h |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby: | 6 h |
| Kapacita batérie: | 300 mAh |
| Doba hovoru: | 10 h |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
