HP Poly Stereofónna náhlavná súprava Poly Blackwire 3220 USB-C + adaptér USB-C/A
Kód: PERPO2SLU0107Podrobný popis
HP Poly Stereofónna náhlavná súprava Poly Blackwire 3220 USB-C + adaptér USB-C/A| Citlivosť mikrofónu | -38 dB |
| Typ smerového mikrofónu | Všesmerový |
| Typ mikrofónu | Boom |
| Frekvencia mikrofónu | 100 - 10000 Hz |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB pripojenie | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Farba | Čierna |
| Farba názov | Black |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 1189 dB |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie | Business/Everyday |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Ovládacie klávesy | Prijať / ukončiť hovor |
| Hĺbka | 32 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hmotnosť | 119 g |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 10 |
| Rozmery palety | 1016 x 1219 x 1520 mm |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia | 56 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Výška balenia | 207 mm |
| Celková hmotnosť palety | 357 kg |
| Ostatné podporované operačné systémy | iOS, Android |
| Kód UNSPC | 43191638 |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dodávaný softvér | Poly Lens |
| Kompatibilita | Kompatibilná s počítačmi cez rozhranie USB/USB Type-C, pripája sa k mobilným zariadeniam a tabletom prostredníctvom 3,5 mm konektora a zariadení podporujúcich rozhranie USB Type-C |
| Osvedčenia o udržateľnosti | TCO |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ovládač jednotky | 2,8 cm |
| Citlivosť slúchadiel | 90 dB |
| Odpor | 32 ohm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 197498429373 |
| Citlivosť mikrofónu: | -38 dB |
| Typ smerového mikrofónu: | Všesmerový |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Frekvencia mikrofónu: | 100 - 10000 Hz |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB pripojenie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Farba: | Čierna |
| Farba názov: | Black |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 1189 dB |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie: | Business/Everyday |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Ovládacie klávesy: | Prijať / ukončiť hovor |
| Hĺbka: | 32 mm |
| Šírka: | 155 mm |
| Výška: | 178 mm |
| Hmotnosť: | 119 g |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 10 |
| Rozmery palety: | 1016 x 1219 x 1520 mm |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia: | 56 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Výška balenia: | 207 mm |
| Celková hmotnosť palety: | 357 kg |
| Ostatné podporované operačné systémy: | iOS, Android |
| Kód UNSPC: | 43191638 |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dodávaný softvér: | Poly Lens |
| Kompatibilita: | Kompatibilná s počítačmi cez rozhranie USB/USB Type-C, pripája sa k mobilným zariadeniam a tabletom prostredníctvom 3,5 mm konektora a zariadení podporujúcich rozhranie USB Type-C |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | TCO |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Ovládač jednotky: | 2,8 cm |
| Citlivosť slúchadiel: | 90 dB |
| Odpor: | 32 ohm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
