HP Poly Stereofónna náhlavná súprava Poly Blackwire 3325 USB-C + 3,5 mm konektor + adaptér USB-C/A
Kód: PERPO2SLU0103Podrobný popis
HP Poly Stereofónna náhlavná súprava Poly Blackwire 3325 USB-C + 3,5 mm konektor + adaptér USB-C/A| Typ mikrofónu | Boom |
| Citlivosť mikrofónu | -38 dB |
| Frekvencia mikrofónu | 100 - 10000 Hz |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| USB pripojenie | Áno |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Ovládacie klávesy | Volume -, Prijať / ukončiť hovor, Stíšiť, Hlasitosť + |
| Odporúčané použitie | Kancelária / call centrum |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Farba názov | Black |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 118 dB |
| Farba | Čierna |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Výška | 199 mm |
| Hmotnosť | 131 g |
| Hĺbka | 39,5 mm |
| Šírka | 166 mm |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Rozmery palety | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Hĺbka balenia | 209,8 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Výška balenia | 54,9 mm |
| Celková hmotnosť palety | 357 kg |
| Kód UNSPC | 43191638 |
| Ostatné podporované operačné systémy | Android, iOS |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dodávaný softvér | Poly Lens |
| Kompatibilita | Kompatibilná s počítačmi cez rozhranie USB/USB Type-C, pripája sa k mobilným zariadeniam a tabletom prostredníctvom 3,5 mm konektora (BW3315/BW3325) a zariadení podporujúcich rozhranie USB Type-C |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | TCO |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel | 116 dB |
| Odpor | 32 ohm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 197498429144 |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Citlivosť mikrofónu: | -38 dB |
| Frekvencia mikrofónu: | 100 - 10000 Hz |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| USB pripojenie: | Áno |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Ovládacie klávesy: | Volume -, Prijať / ukončiť hovor, Stíšiť, Hlasitosť + |
| Odporúčané použitie: | Kancelária / call centrum |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Farba názov: | Black |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 118 dB |
| Farba: | Čierna |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Výška: | 199 mm |
| Hmotnosť: | 131 g |
| Hĺbka: | 39,5 mm |
| Šírka: | 166 mm |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Rozmery palety: | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Hĺbka balenia: | 209,8 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Výška balenia: | 54,9 mm |
| Celková hmotnosť palety: | 357 kg |
| Kód UNSPC: | 43191638 |
| Ostatné podporované operačné systémy: | Android, iOS |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dodávaný softvér: | Poly Lens |
| Kompatibilita: | Kompatibilná s počítačmi cez rozhranie USB/USB Type-C, pripája sa k mobilným zariadeniam a tabletom prostredníctvom 3,5 mm konektora (BW3315/BW3325) a zariadení podporujúcich rozhranie USB Type-C |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | TCO |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel: | 116 dB |
| Odpor: | 32 ohm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
