Jabra Biz 2300 Slúchadlá s mikrofónom Kábel Pres hlavu Kancelária / call centrum Bluetooth Čierna
Kód: PERJABSLU0068Podrobný popis
Jabra Biz 2300 Slúchadlá s mikrofónom Kábel Pres hlavu Kancelária / call centrum Bluetooth Čierna| Potlačenie hluku mikrofónu | Áno |
| Typ mikrofónu | Boom |
| Typ smerového mikrofónu | Jednosmerný |
| Skladací mikrofón | Áno |
| Stíšenie mikrofónu | Nie |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| USB pripojenie | Áno |
| Profily Bluetooth | SBC, AAC |
| Bluetooth | Áno |
| Profil na prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP) | Nie |
| Technológie na ochranu sluchu | Jabra PeakStop |
| Zníženie tlaku v uchu | Nie |
| Zjednotené komunikácie | Nie |
| Power bass | Nie |
| Oceľové pánty | Nie |
| On/off vypínač | Nie |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie | Kancelária / call centrum |
| HD hlas | Nie |
| Automatické pripojenie | Nie |
| Pohybový senzor | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa | Nie |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Optimalizované pre | Unified Communication |
| Farba | Čierna |
| Virtuálny priestorový zvuk | Nie |
| Bezdrôtová aktualizácia (OTA) | Nie |
| Repasované | Nie |
| Dĺžka kábla | 1,075 m |
| Kruhové zapojenie | Nie |
| Typ slúchadiel | Monofónny |
| Push-to-Talk (PTT) | Nie |
| Monitor srdcovej činnosti | Nie |
| Senzor lícnych kostí | Nie |
| Certifikácia | Unify |
| Množstvo | 1 |
| Materiál ušných vankúšikov | Koženka |
| Stručný návod | Áno |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Nabíjacie puzdro | Nie |
| Puzdro | Áno |
| Nabíjací podstavec | Nie |
| Záručný list | Áno |
| Karta bezpečnostných údajov | Áno |
| Náušníky | Áno |
| Hmotnosť | 49 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Nie |
| Vymeniteľná batéria | Nie |
| Rýchle nabíjanie | Nie |
| Pripojenie viacerých zariadení | Nie |
| Jednoduché párovanie | Nie |
| Výška balenia | 190 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 140 g |
| Hĺbka balenia | 70 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 9,06 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 56 kusov |
| HS kód | 85183000 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 293 mm |
| Typ náušníkov | Foam size M;Leatherette size M |
| Automatické nastavenie hlasitosti | Nie |
| Ovládanie hlasom | Nie |
| Ochranné puzdro | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Automatické vypnutie | Nie |
| NFC | Nie |
| Konektor QD | Áno |
| Digitálny signálový procesor | Nie |
| Hlasitý odposluch | Nie |
| Hlasová navigácia | Nie |
| Obsah balenia | Headset;Foam ear cushion;Leather-feel ear cushion;User documents |
| Materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| HearThrough | Nie |
| Redukcia šumu | Nie |
| Maximálny vstupný výkon | 20 mW |
| FM rádio | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 5706991016451 |
| Potlačenie hluku mikrofónu: | Áno |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Typ smerového mikrofónu: | Jednosmerný |
| Skladací mikrofón: | Áno |
| Stíšenie mikrofónu: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| USB pripojenie: | Áno |
| Profily Bluetooth: | SBC, AAC |
| Bluetooth: | Áno |
| Profil na prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP): | Nie |
| Technológie na ochranu sluchu: | Jabra PeakStop |
| Zníženie tlaku v uchu: | Nie |
| Zjednotené komunikácie: | Nie |
| Power bass: | Nie |
| Oceľové pánty: | Nie |
| On/off vypínač: | Nie |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie: | Kancelária / call centrum |
| HD hlas: | Nie |
| Automatické pripojenie: | Nie |
| Pohybový senzor: | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Nie |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Optimalizované pre: | Unified Communication |
| Farba: | Čierna |
| Virtuálny priestorový zvuk: | Nie |
| Bezdrôtová aktualizácia (OTA): | Nie |
| Repasované: | Nie |
| Dĺžka kábla: | 1,075 m |
| Kruhové zapojenie: | Nie |
| Typ slúchadiel: | Monofónny |
| Push-to-Talk (PTT): | Nie |
| Monitor srdcovej činnosti: | Nie |
| Senzor lícnych kostí: | Nie |
| Certifikácia: | Unify |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál ušných vankúšikov: | Koženka |
| Stručný návod: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Nabíjacie puzdro: | Nie |
| Puzdro: | Áno |
| Nabíjací podstavec: | Nie |
| Záručný list: | Áno |
| Karta bezpečnostných údajov: | Áno |
| Náušníky: | Áno |
| Hmotnosť: | 49 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Nie |
| Vymeniteľná batéria: | Nie |
| Rýchle nabíjanie: | Nie |
| Pripojenie viacerých zariadení: | Nie |
| Jednoduché párovanie: | Nie |
| Výška balenia: | 190 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 140 g |
| Hĺbka balenia: | 70 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 9,06 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 56 kusov |
| HS kód: | 85183000 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 293 mm |
| Typ náušníkov: | Foam size M;Leatherette size M |
| Automatické nastavenie hlasitosti: | Nie |
| Ovládanie hlasom: | Nie |
| Ochranné puzdro: | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Nie |
| Automatické vypnutie: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Konektor QD: | Áno |
| Digitálny signálový procesor: | Nie |
| Hlasitý odposluch: | Nie |
| Hlasová navigácia: | Nie |
| Obsah balenia: | Headset;Foam ear cushion;Leather-feel ear cushion;User documents |
| Materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| HearThrough: | Nie |
| Redukcia šumu: | Nie |
| Maximálny vstupný výkon: | 20 mW |
| FM rádio: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
