Steelseries Arctis Nova 7X - prémiové herné slúchadlá – REFURBISHED (čierne, zelené)
Kód: GAMSTSSLU0007Podrobný popis
Steelseries Arctis Nova 7X - prémiové herné slúchadlá – REFURBISHED (čierne, zelené)| Typ mikrofónu | Boom |
| Potlačenie hluku mikrofónu | Áno |
| Frekvencia mikrofónu | 100 - 6500 Hz |
| Typ smerového mikrofónu | Obojsmerný mikrofón |
| Citlivosť mikrofónu | -38 dB |
| RF konektivita | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| USB pripojenie | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Dodávané káble | Audio (3.5mm), USB Type-A až USB Type-C |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-C |
| Prijímač v cene | Áno |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 38 h |
| Čas rýchleho nabíjania | 15 min |
| Prevádzka na batériu | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Ovládač jednotky | 4 cm |
| Citlivosť slúchadiel | 93 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | 1% |
| Odpor | 36 ohm |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 22000 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 810052985107 |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Potlačenie hluku mikrofónu: | Áno |
| Frekvencia mikrofónu: | 100 - 6500 Hz |
| Typ smerového mikrofónu: | Obojsmerný mikrofón |
| Citlivosť mikrofónu: | -38 dB |
| RF konektivita: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| USB pripojenie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Dodávané káble: | Audio (3.5mm), USB Type-A až USB Type-C |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-C |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby: | 38 h |
| Čas rýchleho nabíjania: | 15 min |
| Prevádzka na batériu: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
| Citlivosť slúchadiel: | 93 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD): | 1% |
| Odpor: | 36 ohm |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 22000 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
