Brother MFC-J2340DW multifunkčná tlačiareň Inkjet A3 1200 x 4800 DPI Wi-Fi
Kód: PERBROWAK0127Podrobný popis
Brother MFC-J2340DW multifunkčná tlačiareň Inkjet A3 1200 x 4800 DPI Wi-Fi| Priama tlač | Áno |
| USB vstup | Áno |
| Kapacita pamäti | 256 MB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Objem priloženej náplne (čierna) | 1 strany |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Objem priloženej náplne (CMY) | 4 strany |
| Dodávané náplne | Áno |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Dodávané káble | Telefón |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Obojstranné funkcie | Vytlačiť |
| Digitálny podávač | Nie |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Hĺbka | 398 mm |
| Výška | 305 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,03 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 29 W |
| Spotreba energie (režim spánku) | 0,9 W |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní | 36 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | 5,5 W |
| Technológie mobilnej tlače | Google Cloud Print, Brother iPrint & Scan, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA3-SAE |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-Fi | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Displej | TFT |
| Farebný displej | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 6,86 cm (2.7") |
| Bezpečnosť | APOP*, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS,FTPS, SMTP, POP3*, IMAP4*), SNMP v3 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS) |
| Úroveň hluku | 51,5 dB |
| CD so softvérom | Áno |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Tlač | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie | 1200 x 4800 DPI |
| Duplexná tlač | Áno |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734), mono | 28 ipm |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farba | 28 ipm |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 4,4 s |
| tlačová technológia | Inkjet |
| Zabezpečená tlač | Áno |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 4,6 s |
| Rýchlosť faxového prenosu dát | 14,4 s/str. |
| Preposielanie faxov | Fax, PC, E-mail |
| Faxovanie | Farebné faxovanie |
| Maximálny počet čísel pre rýchlu voľbu | 150 |
| Pamäť faxu | 150 strany |
| Vstup papiera typu | Zásobník papiera |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 2 |
| Celková výstupná kapacita | 100 listy |
| Kapacita automatického podávača | 50 listy |
| Viacúčelový zásobník | Áno |
| Celková vstupná kapacita | 301 listy |
| Kapacita viacúčelového zásobníka | 1 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Manuálny podávač | Áno |
| N-v-1 funkcie kopírovania | Áno |
| Obojstranné kopírovanie | Áno |
| Maximálny počet kópií | 999 kópie |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4) | 25 kópií za minútu |
| Rýchlosť kopírovania (farebne, normálna kvalita, A4) | 16 kópií za minútu |
| Kopírovanie | Farebné kopírovanie |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 1200 x 4800 DPI |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Recyklovaný papier, Kriedový papier, Hlavička, Lesklý papier, Executive, Obyčajný papier |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A6, A3, A5, A4 |
| Veľkosť média pri bezokrajovej tlači | Index card |
| Veľkosti fotografického papiera | 10x15 cm, 9x13, 13x18 |
| Vlastná šírka média | 105 - 215,9 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A3 |
| C-veľkosti podľa ISO (C0. .. C9) | C5 |
| Vlastná dĺžka médiá | 148 - 355,6 mm |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 64 - 220 g/m² |
| Váha médiá, automatický podávač dokumentov | 64 - 90 g/m² |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka | 64 - 220 g/m² |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B6 |
| Veľkosti obálok | DL, Com-10, Monarch |
| Duplexné skenovanie | Áno |
| Technológia skenovania | CIS |
| Skenovanie | FTP, Obrázok, Súbor, USB, Farebné skenovanie, OCR, E-mail Server, E-mail |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie | 19200 x 19200 DPI |
| Rozlíšenie optického skenovania | 1200 x 2400 DPI |
| Upozornenia | Avoid contact with ink, may cause skin irritation., Do not dispose of used appliances and toner cartridges in the regular rubbish bin, they may contain substances harmful to the environment., Follow local regulations for the disposal of electronic multifunctional devices. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766817707 |
| Priama tlač: | Áno |
| USB vstup: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 256 MB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Objem priloženej náplne (čierna): | 1 strany |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Objem priloženej náplne (CMY): | 4 strany |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Dodávané káble: | Telefón |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Obojstranné funkcie: | Vytlačiť |
| Digitálny podávač: | Nie |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Hĺbka: | 398 mm |
| Výška: | 305 mm |
| Šírka: | 530 mm |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,03 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače: | 29 W |
| Spotreba energie (režim spánku): | 0,9 W |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní: | 36 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (pohotovostný režim): | 5,5 W |
| Technológie mobilnej tlače: | Google Cloud Print, Brother iPrint & Scan, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA3-SAE |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-Fi: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Displej: | TFT |
| Farebný displej: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 6,86 cm (2.7") |
| Bezpečnosť: | APOP*, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS,FTPS, SMTP, POP3*, IMAP4*), SNMP v3 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS) |
| Úroveň hluku: | 51,5 dB |
| CD so softvérom: | Áno |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie: | 1200 x 4800 DPI |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734), mono: | 28 ipm |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farba: | 28 ipm |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 4,4 s |
| tlačová technológia: | Inkjet |
| Zabezpečená tlač: | Áno |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita): | 4,6 s |
| Rýchlosť faxového prenosu dát: | 14,4 s/str. |
| Preposielanie faxov: | Fax, PC, E-mail |
| Faxovanie: | Farebné faxovanie |
| Maximálny počet čísel pre rýchlu voľbu: | 150 |
| Pamäť faxu: | 150 strany |
| Vstup papiera typu: | Zásobník papiera |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 2 |
| Celková výstupná kapacita: | 100 listy |
| Kapacita automatického podávača: | 50 listy |
| Viacúčelový zásobník: | Áno |
| Celková vstupná kapacita: | 301 listy |
| Kapacita viacúčelového zásobníka: | 1 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Manuálny podávač: | Áno |
| N-v-1 funkcie kopírovania: | Áno |
| Obojstranné kopírovanie: | Áno |
| Maximálny počet kópií: | 999 kópie |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4): | 25 kópií za minútu |
| Rýchlosť kopírovania (farebne, normálna kvalita, A4): | 16 kópií za minútu |
| Kopírovanie: | Farebné kopírovanie |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 1200 x 4800 DPI |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Recyklovaný papier, Kriedový papier, Hlavička, Lesklý papier, Executive, Obyčajný papier |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A6, A3, A5, A4 |
| Veľkosť média pri bezokrajovej tlači: | Index card |
| Veľkosti fotografického papiera: | 10x15 cm, 9x13, 13x18 |
| Vlastná šírka média: | 105 - 215,9 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A3 |
| C-veľkosti podľa ISO (C0. .. C9): | C5 |
| Vlastná dĺžka médiá: | 148 - 355,6 mm |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 64 - 220 g/m² |
| Váha médiá, automatický podávač dokumentov: | 64 - 90 g/m² |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka: | 64 - 220 g/m² |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B6 |
| Veľkosti obálok: | DL, Com-10, Monarch |
| Duplexné skenovanie: | Áno |
| Technológia skenovania: | CIS |
| Skenovanie: | FTP, Obrázok, Súbor, USB, Farebné skenovanie, OCR, E-mail Server, E-mail |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie: | 19200 x 19200 DPI |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 1200 x 2400 DPI |
| Upozornenia: | Avoid contact with ink, may cause skin irritation., Do not dispose of used appliances and toner cartridges in the regular rubbish bin, they may contain substances harmful to the environment., Follow local regulations for the disposal of electronic multifunctional devices. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
