Canon MAXIFY MB5150 Inkjet A4 600 x 1200 DPI 24 str. za minútu Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0134Podrobný popis
Canon MAXIFY MB5150 Inkjet A4 600 x 1200 DPI 24 str. za minútu Wi-Fi| USB vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Štandardné rozhranie | Ethernet, USB 2.0, Bezdrôtová LAN |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Dodávané ovládače | Áno |
| Dodávaný softvér | Quick Utility Toolbox, Easy-WebPrint EX, IJ Network Device Setup Utility |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 30000 stránok za mesiac |
| Odporúčaný počet cyklov | 250 - 1500 stránok za mesiac |
| Šírka | 463 mm |
| Hĺbka | 394 mm |
| Hmotnosť | 11,4 kg |
| Výška | 291 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,2 W |
| Spotreba energie (priemerná prevádzková) | 25 W |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Technológie mobilnej tlače | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SNMP |
| Uhlopriečka displeja | 8,89 cm (3.5") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Farba | Čierna |
| Displej | LCD |
| Farebný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ kazety | PGI-2500XL BK, PGI-2500XL C, PGI-2500XL M, PGI-2500XL Y |
| Úroveň hluku | 56 dB |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 30 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8 Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Education, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64 |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Podporované mobilné operačné systémy | Windows 10 Mobile, iOS, Windows RT, Android |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 7 s |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 6 s |
| tlačová technológia | Inkjet |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 24 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 15,5 str. za minútu |
| Tlač | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie | 600 x 1200 DPI |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Duplexná tlač | Áno |
| Rýchlosť faxového prenosu dát | 3 s/str. |
| Pamäť faxu | 250 strany |
| Faxovanie | Farebné faxovanie |
| Rýchlosť modemu | 33,6 Kbit/s |
| Rozlíšenie faxu (čierno-bielo) | 300 x 300 DPI |
| Vysielanie faxu | 100 lokalít |
| Kapacita automatického podávača | 50 listy |
| Vstup papiera typu | Kazeta |
| Celková vstupná kapacita | 250 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Rýchlosť kopírovania (farebne, normálna kvalita, A4) | 11,5 kópií za minútu |
| Kopírovanie | Farebné kopírovanie |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4) | 22 kópií za minútu |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| Maximálny počet kópií | 99 kópie |
| Funkcia N-in-1 copy (N =) | 2, 4 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Pololesklý papier, Matný papier, Obálky, Obyčajný papier, papier s vysokým rozlíšením, Lesklý papier |
| Veľkosti fotografického papiera | 20x25, 13x18, 10x15 cm |
| Vlastná dĺžka médiá | 127 - 355,6 mm |
| Vlastná šírka média | 89 - 215,9 mm |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A4, A5 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
| Skenovanie | E-mail, Cloud, USB, FTP, Farebné skenovanie |
| Rozlíšenie optického skenovania | 1200 x 1200 DPI |
| Technológia skenovania | Dual CIS |
| Vstupná farebná hĺbka | 48 bit |
| Maximálna skenovacia oblasť | 216 x 297 mm |
| Obojstranná rýchlosť skenovania (farebne) | 23 str. za minútu |
| Rýchlosť obojstranného skenovania (čierna) | 23 str. za minútu |
| Výstupná farebná hĺbka | 24 bit |
| Duplexné skenovanie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4549292052329 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Štandardné rozhranie: | Ethernet, USB 2.0, Bezdrôtová LAN |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Dodávané ovládače: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Quick Utility Toolbox, Easy-WebPrint EX, IJ Network Device Setup Utility |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 30000 stránok za mesiac |
| Odporúčaný počet cyklov: | 250 - 1500 stránok za mesiac |
| Šírka: | 463 mm |
| Hĺbka: | 394 mm |
| Hmotnosť: | 11,4 kg |
| Výška: | 291 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,2 W |
| Spotreba energie (priemerná prevádzková): | 25 W |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Technológie mobilnej tlače: | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | SNMP |
| Uhlopriečka displeja: | 8,89 cm (3.5") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Displej: | LCD |
| Farebný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ kazety: | PGI-2500XL BK, PGI-2500XL C, PGI-2500XL M, PGI-2500XL Y |
| Úroveň hluku: | 56 dB |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 30 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8 Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Education, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64 |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Windows 10 Mobile, iOS, Windows RT, Android |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita): | 7 s |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 6 s |
| tlačová technológia: | Inkjet |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 24 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 15,5 str. za minútu |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie: | 600 x 1200 DPI |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Rýchlosť faxového prenosu dát: | 3 s/str. |
| Pamäť faxu: | 250 strany |
| Faxovanie: | Farebné faxovanie |
| Rýchlosť modemu: | 33,6 Kbit/s |
| Rozlíšenie faxu (čierno-bielo): | 300 x 300 DPI |
| Vysielanie faxu: | 100 lokalít |
| Kapacita automatického podávača: | 50 listy |
| Vstup papiera typu: | Kazeta |
| Celková vstupná kapacita: | 250 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Rýchlosť kopírovania (farebne, normálna kvalita, A4): | 11,5 kópií za minútu |
| Kopírovanie: | Farebné kopírovanie |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4): | 22 kópií za minútu |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| Maximálny počet kópií: | 99 kópie |
| Funkcia N-in-1 copy (N =): | 2, 4 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Pololesklý papier, Matný papier, Obálky, Obyčajný papier, papier s vysokým rozlíšením, Lesklý papier |
| Veľkosti fotografického papiera: | 20x25, 13x18, 10x15 cm |
| Vlastná dĺžka médiá: | 127 - 355,6 mm |
| Vlastná šírka média: | 89 - 215,9 mm |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A4, A5 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
| Skenovanie: | E-mail, Cloud, USB, FTP, Farebné skenovanie |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 1200 x 1200 DPI |
| Technológia skenovania: | Dual CIS |
| Vstupná farebná hĺbka: | 48 bit |
| Maximálna skenovacia oblasť: | 216 x 297 mm |
| Obojstranná rýchlosť skenovania (farebne): | 23 str. za minútu |
| Rýchlosť obojstranného skenovania (čierna): | 23 str. za minútu |
| Výstupná farebná hĺbka: | 24 bit |
| Duplexné skenovanie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
