Canon PIXMA TS6550i Inkjet A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0127Podrobný popis
Canon PIXMA TS6550i Inkjet A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi| USB vstup | Áno |
| Konektor USB | USB typ B |
| Priama tlač | Áno |
| Dodávané náplne | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Obojstranné funkcie | Vytlačiť, Kopírovanie |
| Počet tlačových náplní | 2 |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Šírka | 374 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Výška | 168 mm |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Technológie mobilnej tlače | Mopria Print Service, Canon iEasy-PhotoPrint, Apple AirPrint |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA3-SAE, WPA2-PSK, WPA-AES, WPA-PSK, WPA2-AES |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farebný displej | Nie |
| Farba | Biela |
| Displej | OLED |
| Uhlopriečka displeja | 3,61 cm (1.42") |
| Výška balenia | 238 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,1 kg |
| Šírka balenia | 442 mm |
| Hĺbka balenia | 498 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 30 °C |
| Ostatné podporované operačné systémy | iPadOS, Android, iOS, ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 13.1, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS 12.4, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2 |
| Maximálne rozlíšenie | 1200 x 1200 DPI |
| Tlač | Farebná tlač |
| Duplexná tlač | Áno |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) čierna | 14 str. za minútu |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| tlačová technológia | Inkjet |
| Bezokrajová tlač | Áno |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farebná | 9 str. za minútu |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 7,5 s |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 9,5 s |
| Faxovanie | Nie |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Kapacita automatického podávača | 35 listy |
| Celková vstupná kapacita | 100 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Funkcia N-in-1 copy (N =) | 4, 2 |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| Kopírovanie | Farebné kopírovanie |
| N-v-1 funkcie kopírovania | Áno |
| Obojstranné kopírovanie | Áno |
| Funkcia kopírovania pre ID-karty | Áno |
| Maximálny počet kópií | 99 kópie |
| Vlastná šírka média | 89 - 215,9 mm |
| Vlastná dĺžka médiá | 127 - 297 mm |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Obyčajný papier, Fotografický papier, papier s vysokým rozlíšením, Obálky |
| Veľkosti obálok | DL, 10 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Legal, Letter |
| Veľkosť média pri bezokrajovej tlači | B5, 10x15, A4, 13x18, 20x25, 13x13 |
| Veľkosť fotopapiera | 7x10, 5x7, 4x6, 8x10 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A5, A4 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
| Výstupná farebná hĺbka | 8 bit |
| Hĺbka výstupu v odtieňoch šedej | 8 bit |
| Maximálna skenovacia oblasť | 216 x 297 mm |
| Skenovanie | Farebné skenovanie |
| Rozlíšenie optického skenovania | 1200 x 2400 DPI |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4549292247985 |
| USB vstup: | Áno |
| Konektor USB: | USB typ B |
| Priama tlač: | Áno |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Obojstranné funkcie: | Vytlačiť, Kopírovanie |
| Počet tlačových náplní: | 2 |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Šírka: | 374 mm |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Výška: | 168 mm |
| Hmotnosť: | 5,3 kg |
| Technológie mobilnej tlače: | Mopria Print Service, Canon iEasy-PhotoPrint, Apple AirPrint |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA3-SAE, WPA2-PSK, WPA-AES, WPA-PSK, WPA2-AES |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farebný displej: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Displej: | OLED |
| Uhlopriečka displeja: | 3,61 cm (1.42") |
| Výška balenia: | 238 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,1 kg |
| Šírka balenia: | 442 mm |
| Hĺbka balenia: | 498 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 30 °C |
| Ostatné podporované operačné systémy: | iPadOS, Android, iOS, ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 13.1, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS 12.4, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2 |
| Maximálne rozlíšenie: | 1200 x 1200 DPI |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) čierna: | 14 str. za minútu |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| tlačová technológia: | Inkjet |
| Bezokrajová tlač: | Áno |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farebná: | 9 str. za minútu |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 7,5 s |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita): | 9,5 s |
| Faxovanie: | Nie |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Kapacita automatického podávača: | 35 listy |
| Celková vstupná kapacita: | 100 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Funkcia N-in-1 copy (N =): | 4, 2 |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| Kopírovanie: | Farebné kopírovanie |
| N-v-1 funkcie kopírovania: | Áno |
| Obojstranné kopírovanie: | Áno |
| Funkcia kopírovania pre ID-karty: | Áno |
| Maximálny počet kópií: | 99 kópie |
| Vlastná šírka média: | 89 - 215,9 mm |
| Vlastná dĺžka médiá: | 127 - 297 mm |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Obyčajný papier, Fotografický papier, papier s vysokým rozlíšením, Obálky |
| Veľkosti obálok: | DL, 10 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Legal, Letter |
| Veľkosť média pri bezokrajovej tlači: | B5, 10x15, A4, 13x18, 20x25, 13x13 |
| Veľkosť fotopapiera: | 7x10, 5x7, 4x6, 8x10 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A5, A4 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
| Výstupná farebná hĺbka: | 8 bit |
| Hĺbka výstupu v odtieňoch šedej: | 8 bit |
| Maximálna skenovacia oblasť: | 216 x 297 mm |
| Skenovanie: | Farebné skenovanie |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 1200 x 2400 DPI |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
