HP Smart Tank 720 Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Obojstranná tlač; Kopírka, skener
Kód: PERHP-WAK0214Podrobný popis
HP Smart Tank 720 Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Obojstranná tlač; Kopírka, skener| USB vstup | Áno |
| Priama tlač | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Hladina akustického tlaku (tlač) | 59,4 dB |
| Kapacita pamäti | 128 MB |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Frekvencia procesora | 800 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 MB |
| Hladina akustického výkonu (tlač) | 6,5 dB |
| Záručný list | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Dodávaný softvér | HP Printer Software, available online |
| Obojstranné funkcie | Vytlačiť |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 5000 stránok za mesiac |
| Jazyky opisu stránky | PCL 3 GUI |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| All-in-One multitasking | Áno |
| Segment HP | Domáci |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Odporúčaný počet cyklov | 400 - 800 stránok za mesiac |
| Hĺbka | 364 mm |
| Šírka | 427,5 mm |
| Výška | 198,6 mm |
| Hmotnosť | 6,38 kg |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,1 W |
| Spotreba energie (režim spánku) | 2 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Wi-Fi | Áno |
| Technológie mobilnej tlače | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Farba | Šedá |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Displej | LCD |
| Hĺbka balenia | 239 mm |
| Výška balenia | 410 mm |
| Šírka balenia | 484 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,2 kg |
| Počet tlačových hláv | 2 |
| PictBridge | Nie |
| Počet používateľov | 3 používateľ / -ov |
| Doporučené systémové požiadavky | Windows 10, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer. |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Odporúčaný rozsah prevádzkovej vlhkosti | 20 - 80% |
| Relatívna vlhkosť pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 15 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 7, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) čierna | 15 str. za minútu |
| Duplexná tlač | Áno |
| Rýchlosť tlače (čierna, nárys, A4/US Letter) | 23 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farebná | 9 str. za minútu |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 14 s |
| Rozlíšenie tlače (čierna) | 1200 x 1200 DPI |
| Maximálne rozlíšenie | 4800 x 1200 DPI |
| Tlač | Farebná tlač |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 16 s |
| Rýchlosť tlače (farebne, koncept, A4) | 22 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 15 str. za minútu |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| tlačová technológia | Atramentový |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 9 str. za minútu |
| Farebné rozlíšenie | 4800 x 1200 DPI |
| Bezokrajová tlač | Áno |
| Faxovanie | Nie |
| Celková vstupná kapacita | 250 listy |
| Celková výstupná kapacita | 100 listy |
| Maximálny počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Maximálna kapacita vstupnej jednotky | 250 listy |
| Maximálna výstupná kapacita | 30 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Auto fit funkcia | Áno |
| Obojstranné kopírovanie | Áno |
| Kopírovanie | Farebné kopírovanie |
| Maximálny počet kópií | 99 kópie |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4) | 13 kópií za minútu |
| Rýchlosť kopírovania (farebne, normálna kvalita, A4) | 6 kópií za minútu |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 600 x 600 DPI |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| Funkcia kopírovania pre ID-karty | Áno |
| Vlastná dĺžka médiá | 127 - 355,6 mm |
| Vlastná šírka média | 88,9 - 215,9 mm |
| Veľkosť fotopapiera | 5x7, 8x10, 4x6 |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Hrubý papier, Matný papier, Recyklovaný papier, Fotografický papier, Lesklý papier, Obyčajný papier |
| Veľkosti obálok | C5, C6, DL |
| Veľkosť média pri bezokrajovej tlači | List, A4 |
| Maximálna tlačová veľkosť | 216 x 355.6 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A6, A4, A5 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
| JIS B-series veľkosti (B0. .. B9) | B5 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Hagaki karta, Legal |
| Veľkosti fotografického papiera | 10x15 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 60 - 250 g/m² |
| C-veľkosti podľa ISO (C0. .. C9) | C5, C6 |
| Maximálna skenovacia oblasť | 216 x 297 mm |
| Skenovanie | E-mail Server, Softvér, Farebné skenovanie |
| Podporované obrazové formáty | TIFF, BMP, JPG, PNG |
| Úrovne odtiene šedi | 256 |
| Ovládače skenera | TWAIN |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie | 1200 x 1200 DPI |
| Technológia skenovania | CIS |
| Duplexné skenovanie | Nie |
| Vstupná farebná hĺbka | 24 bit |
| Rozlíšenie optického skenovania | 1200 x 1200 DPI |
| Dokumenty podporovaných formátov | |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Upozornenia | Do not dispose of used appliances and toner cartridges in the regular rubbish bin, they may contain substances harmful to the environment., Follow local regulations for the disposal of electronic multifunctional devices., Avoid contact with ink, may cause skin irritation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 195908302995 |
| USB vstup: | Áno |
| Priama tlač: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Hladina akustického tlaku (tlač): | 59,4 dB |
| Kapacita pamäti: | 128 MB |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 800 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 MB |
| Hladina akustického výkonu (tlač): | 6,5 dB |
| Záručný list: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Dodávaný softvér: | HP Printer Software, available online |
| Obojstranné funkcie: | Vytlačiť |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 5000 stránok za mesiac |
| Jazyky opisu stránky: | PCL 3 GUI |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| All-in-One multitasking: | Áno |
| Segment HP: | Domáci |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Odporúčaný počet cyklov: | 400 - 800 stránok za mesiac |
| Hĺbka: | 364 mm |
| Šírka: | 427,5 mm |
| Výška: | 198,6 mm |
| Hmotnosť: | 6,38 kg |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,1 W |
| Spotreba energie (režim spánku): | 2 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Wi-Fi: | Áno |
| Technológie mobilnej tlače: | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Displej: | LCD |
| Hĺbka balenia: | 239 mm |
| Výška balenia: | 410 mm |
| Šírka balenia: | 484 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,2 kg |
| Počet tlačových hláv: | 2 |
| PictBridge: | Nie |
| Počet používateľov: | 3 používateľ / -ov |
| Doporučené systémové požiadavky: | Windows 10, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer. |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Odporúčaný rozsah prevádzkovej vlhkosti: | 20 - 80% |
| Relatívna vlhkosť pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 15 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 7, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) čierna: | 15 str. za minútu |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Rýchlosť tlače (čierna, nárys, A4/US Letter): | 23 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farebná: | 9 str. za minútu |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 14 s |
| Rozlíšenie tlače (čierna): | 1200 x 1200 DPI |
| Maximálne rozlíšenie: | 4800 x 1200 DPI |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita): | 16 s |
| Rýchlosť tlače (farebne, koncept, A4): | 22 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 15 str. za minútu |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| tlačová technológia: | Atramentový |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 9 str. za minútu |
| Farebné rozlíšenie: | 4800 x 1200 DPI |
| Bezokrajová tlač: | Áno |
| Faxovanie: | Nie |
| Celková vstupná kapacita: | 250 listy |
| Celková výstupná kapacita: | 100 listy |
| Maximálny počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Maximálna kapacita vstupnej jednotky: | 250 listy |
| Maximálna výstupná kapacita: | 30 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Auto fit funkcia: | Áno |
| Obojstranné kopírovanie: | Áno |
| Kopírovanie: | Farebné kopírovanie |
| Maximálny počet kópií: | 99 kópie |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4): | 13 kópií za minútu |
| Rýchlosť kopírovania (farebne, normálna kvalita, A4): | 6 kópií za minútu |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 600 x 600 DPI |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| Funkcia kopírovania pre ID-karty: | Áno |
| Vlastná dĺžka médiá: | 127 - 355,6 mm |
| Vlastná šírka média: | 88,9 - 215,9 mm |
| Veľkosť fotopapiera: | 5x7, 8x10, 4x6 |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Hrubý papier, Matný papier, Recyklovaný papier, Fotografický papier, Lesklý papier, Obyčajný papier |
| Veľkosti obálok: | C5, C6, DL |
| Veľkosť média pri bezokrajovej tlači: | List, A4 |
| Maximálna tlačová veľkosť: | 216 x 355.6 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A6, A4, A5 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
| JIS B-series veľkosti (B0. .. B9): | B5 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Hagaki karta, Legal |
| Veľkosti fotografického papiera: | 10x15 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 60 - 250 g/m² |
| C-veľkosti podľa ISO (C0. .. C9): | C5, C6 |
| Maximálna skenovacia oblasť: | 216 x 297 mm |
| Skenovanie: | E-mail Server, Softvér, Farebné skenovanie |
| Podporované obrazové formáty: | TIFF, BMP, JPG, PNG |
| Úrovne odtiene šedi: | 256 |
| Ovládače skenera: | TWAIN |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie: | 1200 x 1200 DPI |
| Technológia skenovania: | CIS |
| Duplexné skenovanie: | Nie |
| Vstupná farebná hĺbka: | 24 bit |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 1200 x 1200 DPI |
| Dokumenty podporovaných formátov: | |
| Typ skeneru: | Plochý skener |
| Upozornenia: | Do not dispose of used appliances and toner cartridges in the regular rubbish bin, they may contain substances harmful to the environment., Follow local regulations for the disposal of electronic multifunctional devices., Avoid contact with ink, may cause skin irritation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
