Canon PIXMA TS705a atramentová tlačiareň Farba 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Kód: PERCANDRA0090Podrobný popis
Canon PIXMA TS705a atramentová tlačiareň Farba 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi| USB vstup | Áno |
| PictBridge | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Duplexná tlač | Áno |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Počet tlačových náplní | 5 |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Farba | Áno, Čierna |
| Hĺbka | 365 mm |
| Šírka | 372 mm |
| Výška | 158 mm |
| Hmotnosť | 5,4 kg |
| Energy Star, typická spotreba energie (TEC) | 0,2 kWh/týždeň |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Technológie mobilnej tlače | Google Cloud Print, Mopria Print Service, Apple AirPrint, PIXMA Cloud Link |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Displej | LCD |
| Postavenie na trhu | Domácnosť a kancelária |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Objem priloženej náplne (čierna) | 1 strany |
| Dodávané náplne | Áno |
| Objem priloženej náplne (CMY) | 4 strany |
| HS kód | 84433210 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 |
| Ostatné podporované operačné systémy | iOS, Android |
| Maximálne rozlíšenie | 4800 x 1200 DPI |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 15 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (farebne, koncept, A4) | 10 str. za minútu |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 10 s |
| Bezokrajová tlač | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 8 s |
| Celková vstupná kapacita | 250 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
| Veľkosti obálok | 10, DL |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A4, A5 |
| Veľkosti fotografického papiera | 10x15 cm, 13x13, 20x25, 13x18 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Letter |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Obyčajný papier, Fotografický papier |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Upozornenia | In the event of an ink spill, avoid inhaling vapours., The product contains environmentally hazardous components. Dispose of in accordance with local regulations and do not dispose of in the rubbish., Avoid contact with ink. May cause skin and eye irritation. |
| Výstražné piktogramy | Dráždivé alebo poškodzujúce, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inkjet printers |
|---|---|
| EAN: | 4549292198423 |
| USB vstup: | Áno |
| PictBridge: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Počet tlačových náplní: | 5 |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Farba: | Áno, Čierna |
| Hĺbka: | 365 mm |
| Šírka: | 372 mm |
| Výška: | 158 mm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Energy Star, typická spotreba energie (TEC): | 0,2 kWh/týždeň |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Technológie mobilnej tlače: | Google Cloud Print, Mopria Print Service, Apple AirPrint, PIXMA Cloud Link |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Displej: | LCD |
| Postavenie na trhu: | Domácnosť a kancelária |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Objem priloženej náplne (čierna): | 1 strany |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Objem priloženej náplne (CMY): | 4 strany |
| HS kód: | 84433210 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 |
| Ostatné podporované operačné systémy: | iOS, Android |
| Maximálne rozlíšenie: | 4800 x 1200 DPI |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 15 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (farebne, koncept, A4): | 10 str. za minútu |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita): | 10 s |
| Bezokrajová tlač: | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 8 s |
| Celková vstupná kapacita: | 250 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
| Veľkosti obálok: | 10, DL |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A4, A5 |
| Veľkosti fotografického papiera: | 10x15 cm, 13x13, 20x25, 13x18 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Letter |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Obyčajný papier, Fotografický papier |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Upozornenia: | In the event of an ink spill, avoid inhaling vapours., The product contains environmentally hazardous components. Dispose of in accordance with local regulations and do not dispose of in the rubbish., Avoid contact with ink. May cause skin and eye irritation. |
| Výstražné piktogramy: | Dráždivé alebo poškodzujúce, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
