Epson EcoTank L1230 - tlačiareň s nepretržitou dodávkou atramentu
Kód: PEREPSDRA0152Podrobný popis
Epson EcoTank L1230 - tlačiareň s nepretržitou dodávkou atramentu| USB vstup | Áno |
| Objem priloženej náplne (čierna) | 8100 strany |
| Objem priloženej náplne (CMY) | 6500 strany |
| Dodávané náplne | Áno |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Tlačové farby | Čierna, azúrová, žltá, purpurová |
| Hĺbka | 347 mm |
| Šírka | 375 mm |
| Výška | 169 mm |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | 3 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní | 12 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,2 W |
| Spotreba energie (režim spánku) | 0,4 W |
| Farba | Čierna |
| Postavenie na trhu | Domácnosť a kancelária |
| Farebný displej | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows Vista, Windows XP Professional x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS 10.6.8 alebo novší |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 33 str. za minútu |
| Maximálne rozlíšenie | 5760 x 1440 DPI |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farebná | 5 str. za minútu |
| tlačová technológia | Inkjet |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 15 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) čierna | 10 str. za minútu |
| Tlač | Farebná tlač |
| Bezokrajová tlač | Áno |
| Celková vstupná kapacita | 100 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Celková výstupná kapacita | 30 listy |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
| Veľkosti fotografického papiera | 13x18, 10x15 cm |
| Veľkosti obálok | C6, DL, 10 |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Fotografický papier, Obyčajný papier |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A5, A4, A6 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 64 - 300 g/m² |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inkjet printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946727288 |
| USB vstup: | Áno |
| Objem priloženej náplne (čierna): | 8100 strany |
| Objem priloženej náplne (CMY): | 6500 strany |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Tlačové farby: | Čierna, azúrová, žltá, purpurová |
| Hĺbka: | 347 mm |
| Šírka: | 375 mm |
| Výška: | 169 mm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Spotreba energie (pohotovostný režim): | 3 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní: | 12 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,2 W |
| Spotreba energie (režim spánku): | 0,4 W |
| Farba: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Domácnosť a kancelária |
| Farebný displej: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows Vista, Windows XP Professional x64 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS 10.6.8 alebo novší |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 33 str. za minútu |
| Maximálne rozlíšenie: | 5760 x 1440 DPI |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) farebná: | 5 str. za minútu |
| tlačová technológia: | Inkjet |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 15 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (ISO / IEC 24734) čierna: | 10 str. za minútu |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Bezokrajová tlač: | Áno |
| Celková vstupná kapacita: | 100 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Celková výstupná kapacita: | 30 listy |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
| Veľkosti fotografického papiera: | 13x18, 10x15 cm |
| Veľkosti obálok: | C6, DL, 10 |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Fotografický papier, Obyčajný papier |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A5, A4, A6 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 64 - 300 g/m² |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
