Dahua Technology VTO2202F-P-S3 video intercom systém 2 MP Strieborná
Kód: SDODAUWDB0069Podrobný popis
Dahua Technology VTO2202F-P-S3 video intercom systém 2 MP Strieborná| Výška | 130 mm |
| Šírka | 96 mm |
| Hĺbka | 28,5 mm |
| Typ napájania vonkajšej jednotky | DC/PoE |
| Spotreba elektrickej energie | 5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 4 W |
| Široký dynamický rozsah | Áno |
| Podporované video formáty | H.264, H.265 |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 256 GB |
| Zvukové kodeky | G.711a, PCM, G.711u |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Vodorovný pozorovací uhol | 168,6° |
| Uhol zorného poľa | 176,7° |
| Zvislý pozorovací uhol | 87,1° |
| Typ senzora | CMOS |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 25 fps |
| Efektívny počet pixelov | 2 MP |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Podporované sieťové protokoly | IPv4; RTSP; UDP; DNS; P2P; UPnP; RTP; TCP; SIP |
| Technológia kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100 |
| Farba | Strieborná |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| Správne použitie | Vonkajší |
| IK kód | IK07 |
| Základný materiál | Hliník |
| Podporované umiestnenie | Zvislý |
| Poskytovaný OS | Embedded LINUX |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Ovládanie dverovej stanice | Áno |
| Schopnosť streamovania | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Certifikácia | CE, FCC, UL |
| Obsahuje vonkajšiu jednotku | Áno |
| Obsahuje vnútornú jednotku | Nie |
| Hmotnosť vrátane balenia | 480 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -30 - 60 °C |
| Typ LED | IR |
| Nočné videnie | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Porty RS-485 (vysielač) | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intercoms |
|---|---|
| EAN: | 6923172563194 |
| Výška: | 130 mm |
| Šírka: | 96 mm |
| Hĺbka: | 28,5 mm |
| Typ napájania vonkajšej jednotky: | DC/PoE |
| Spotreba elektrickej energie: | 5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 4 W |
| Široký dynamický rozsah: | Áno |
| Podporované video formáty: | H.264, H.265 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 256 GB |
| Zvukové kodeky: | G.711a, PCM, G.711u |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 168,6° |
| Uhol zorného poľa: | 176,7° |
| Zvislý pozorovací uhol: | 87,1° |
| Typ senzora: | CMOS |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 25 fps |
| Efektívny počet pixelov: | 2 MP |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4; RTSP; UDP; DNS; P2P; UPnP; RTP; TCP; SIP |
| Technológia kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100 |
| Farba: | Strieborná |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| Správne použitie: | Vonkajší |
| IK kód: | IK07 |
| Základný materiál: | Hliník |
| Podporované umiestnenie: | Zvislý |
| Poskytovaný OS: | Embedded LINUX |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Ovládanie dverovej stanice: | Áno |
| Schopnosť streamovania: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Certifikácia: | CE, FCC, UL |
| Obsahuje vonkajšiu jednotku: | Áno |
| Obsahuje vnútornú jednotku: | Nie |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 480 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -30 - 60 °C |
| Typ LED: | IR |
| Nočné videnie: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Porty RS-485 (vysielač): | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
