SÚPRAVA VIDEOVRÁTNIKA HIKVISION DS-KIS703Y-P
Kód: INDHIKWID0003Podrobný popis
SÚPRAVA VIDEOVRÁTNIKA HIKVISION DS-KIS703Y-P| Ampér | 1,5 A |
| Správa napájania | DC 24V |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Kompresné formáty videa | H.264 |
| Uhlopriečka displeja | 17,8 cm (7") |
| Rozlíšenie displeja | 1024 x 600 px |
| Typ panelu | TFT |
| Flash pamäť | 0,032 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 0,256 GB |
| Zvukové kodeky | G.711a, G.711u |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Potlačenie hluku | Áno |
| Odstránenie ozveny z hlasovej komunikácie | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Efektívny počet pixelov | 2 MP |
| Zvislý pozorovací uhol | 85° |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11 b/g/n |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10 |
| Wi-Fi pásmo | 2,4 GHz |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podporované umiestnenie | Externé / interné |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 55 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Upozornenia | The product contains electronic parts which may be hazardous if dismantled., Do not expose to moisture or extreme temperatures as this may damage the unit., Electrical equipment can be a source of electric shock. Do not open the housing without disconnecting the power supply. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intercoms |
|---|---|
| EAN: | 6942160425917 |
| Ampér: | 1,5 A |
| Správa napájania: | DC 24V |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Kompresné formáty videa: | H.264 |
| Uhlopriečka displeja: | 17,8 cm (7") |
| Rozlíšenie displeja: | 1024 x 600 px |
| Typ panelu: | TFT |
| Flash pamäť: | 0,032 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 0,256 GB |
| Zvukové kodeky: | G.711a, G.711u |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Potlačenie hluku: | Áno |
| Odstránenie ozveny z hlasovej komunikácie: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Efektívny počet pixelov: | 2 MP |
| Zvislý pozorovací uhol: | 85° |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11 b/g/n |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10 |
| Wi-Fi pásmo: | 2,4 GHz |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Externé / interné |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 55 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Upozornenia: | The product contains electronic parts which may be hazardous if dismantled., Do not expose to moisture or extreme temperatures as this may damage the unit., Electrical equipment can be a source of electric shock. Do not open the housing without disconnecting the power supply. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
