Qoltec 54556 Modulárny konektor RJ45 | CAT6 | FTP | Pozlátené kontakty | 100 kusov
Kód: KGWQOCWTY0001Podrobný popis
Qoltec 54556 Modulárny konektor RJ45 | CAT6 | FTP | Pozlátené kontakty | 100 kusov| Typ konektora | FTP |
| Materiál | Kov, Plast |
| Farba | Strieborná |
| Kategória | CAT6 |
| Hĺbka | 22 mm |
| Hmotnosť | 223 g |
| Výška | 18 mm |
| Šírka | 11 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jacks, plugs |
|---|---|
| EAN: | 5901878545561 |
| Typ konektora: | FTP |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Strieborná |
| Kategória: | CAT6 |
| Hĺbka: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 223 g |
| Výška: | 18 mm |
| Šírka: | 11 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
