Bezdrôtová myš a klávesnica HP 235
Kód: PERHP-KLM0027Podrobný popis
Bezdrôtová myš a klávesnica HP 235| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Hmotnosť klávesnice | 500 g |
| Rozmery myši (š x h x v) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Váha myši | 60 g |
| Hmotnosť | 500 g |
| Typ zdroja | Batérie |
| Typ batérie klávesnice | AAA |
| Počet batérií (klávesnica) | 2 |
| Segment HP | Biznis |
| Farba | Čierna |
| Podsvietenie | Nie |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Výška balenia | 44 mm |
| Šírka balenia | 456 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 840 g |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (629) 198828789860; (686) 198828789877; (687) 198828789884 |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Numerické klávesy | Áno |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Odporúčané použitie | Kancelária |
| Zdvih kláves | 2,5 mm |
| Prepínač klávesov | Membránový spínač kláves |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Počet batérií (myš) | 1 |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Obsahuje myš | Áno |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
| Typ batérie myši | AA |
| Upozornenia | Take your old device to a dedicated collection point for electronic waste., Do not dismantle the appliance., Protect against moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 198122957910 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Hmotnosť klávesnice: | 500 g |
| Rozmery myši (š x h x v): | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Váha myši: | 60 g |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie klávesnice: | AAA |
| Počet batérií (klávesnica): | 2 |
| Segment HP: | Biznis |
| Farba: | Čierna |
| Podsvietenie: | Nie |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Výška balenia: | 44 mm |
| Šírka balenia: | 456 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 840 g |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196337820845 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (629) 198828789860; (686) 198828789877; (687) 198828789884 |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Odporúčané použitie: | Kancelária |
| Zdvih kláves: | 2,5 mm |
| Prepínač klávesov: | Membránový spínač kláves |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Počet batérií (myš): | 1 |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
| Typ batérie myši: | AA |
| Upozornenia: | Take your old device to a dedicated collection point for electronic waste., Do not dismantle the appliance., Protect against moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
