DELL KM3322W klávesnica Obsahuje myš RF Wireless US International Čierna
Kód: PERDELKLM0022Podrobný popis
DELL KM3322W klávesnica Obsahuje myš RF Wireless US International Čierna| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Váha myši | 57,8 g |
| Rozmery myši (š x h x v) | 58,32 x 104,9 x 38,87 mm |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 449,2 x 123 x 25,3 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 497,12 g |
| Počet batérií (klávesnica) | 2 |
| Typ zdroja | Batérie |
| Typ batérie klávesnice | AAA |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Nastaviteľná výška klávesnice | Áno |
| Farba | Čierna |
| Podsvietenie | Nie |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Vrátane batérií | Áno |
| Počet priložených produktov | 2 kusov |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 65 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 50 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 0 - 95% |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8 Pro, Windows 8 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS, DOS |
| Numerické klávesy | Áno |
| Odporúčané použitie | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Jazyk klávesnice | US International |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Počet batérií (myš) | 1 |
| Typ závitu | Koleso |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Formát | Všestranný |
| Obsahuje myš | Áno |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Typ batérie myši | AA |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu | 1000 DPI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 5397184620984 |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Váha myši: | 57,8 g |
| Rozmery myši (š x h x v): | 58,32 x 104,9 x 38,87 mm |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 449,2 x 123 x 25,3 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 497,12 g |
| Počet batérií (klávesnica): | 2 |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie klávesnice: | AAA |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Nastaviteľná výška klávesnice: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Podsvietenie: | Nie |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 2 kusov |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 65 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 50 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 0 - 95% |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8 Pro, Windows 8 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS, DOS |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Jazyk klávesnice: | US International |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Počet batérií (myš): | 1 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Formát: | Všestranný |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Typ batérie myši: | AA |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu: | 1000 DPI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
