DELL KM5221W klávesnica RF Wireless QWERTY American International Čierny
Kód: PERDELKLM0018Podrobný popis
DELL KM5221W klávesnica RF Wireless QWERTY American International Čierny| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Váha myši | 91,8 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 433 x 123 x 34 mm |
| Rozmery myši (š x h x v) | 115,51 x 61,96 x 38,14 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 400 g |
| Typ zdroja | Batérie |
| Typ batérie klávesnice | AAA |
| Životnosť batérie | 36 mesiace |
| Počet batérií (klávesnica) | 2 |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| LED indikátory | Batérie |
| Podsvietenie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Typ balenia | Box |
| Vrátane batérií | Áno |
| Šírka balenia | 455 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 713 g |
| Výška balenia | 72 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 65 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 50 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Jazyk klávesnice | US International |
| Odporúčané použitie | Kancelária |
| Numerické klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Áno |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Klávesové skratky | Áno |
| Počet horúcich kláves | 12 |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Obsahuje myš | Áno |
| Formát | Všestranný |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Typ závitu | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
| Počet batérií (myš) | 1 |
| Typ batérie myši | AA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 5397184494707 |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Váha myši: | 91,8 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 433 x 123 x 34 mm |
| Rozmery myši (š x h x v): | 115,51 x 61,96 x 38,14 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 400 g |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie klávesnice: | AAA |
| Životnosť batérie: | 36 mesiace |
| Počet batérií (klávesnica): | 2 |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| LED indikátory: | Batérie |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Typ balenia: | Box |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Šírka balenia: | 455 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 713 g |
| Výška balenia: | 72 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 65 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 50 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Jazyk klávesnice: | US International |
| Odporúčané použitie: | Kancelária |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Programovateľné klávesy: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Klávesové skratky: | Áno |
| Počet horúcich kláves: | 12 |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Formát: | Všestranný |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
| Počet batérií (myš): | 1 |
| Typ batérie myši: | AA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
