Gembird KBS-WMS-01-W Bezdrôtová stolová sada Silent Key Pro Business, biely, rozloženie US
Kód: PERGEMKLM0030Podrobný popis
Gembird KBS-WMS-01-W Bezdrôtová stolová sada Silent Key Pro Business, biely, rozloženie US| Návod na obsluhu | Áno |
| Typ prijímača | Mikro prijímač |
| Počet priložených produktov | 2 kusov |
| Vrátane batérií | Nie |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-A |
| Prijímač v cene | Áno |
| Hmotnosť klávesnice | 490 g |
| Váha myši | 55 g |
| Typ zdroja | Batérie |
| Podsvietenie | Nie |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Biela |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Jazyk klávesnice | US English |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Prepínač klávesov | Membránový spínač kláves |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Windows klávesy | Áno |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Obsahuje myš | Áno |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Typ závitu | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Rozlíšenie pohybu | 5000 DPI |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Upozornenia | Keep away from water and other liquids., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 8716309137041 |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Typ prijímača: | Mikro prijímač |
| Počet priložených produktov: | 2 kusov |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Hmotnosť klávesnice: | 490 g |
| Váha myši: | 55 g |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Podsvietenie: | Nie |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Jazyk klávesnice: | US English |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Prepínač klávesov: | Membránový spínač kláves |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Windows klávesy: | Áno |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Typ závitu: | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Rozlíšenie pohybu: | 5000 DPI |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Upozornenia: | Keep away from water and other liquids., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
