iBox IKMS606 klávesnica Obsahuje myš Domáci USB QWERTY UK English Čierna
Kód: PERIBOKLM0019Podrobný popis
iBox IKMS606 klávesnica Obsahuje myš Domáci USB QWERTY UK English Čierna| Počet priložených produktov | 2 kusov |
| Dĺžka kábla | 1,6 m |
| Typ zdroja | USB |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Podsvietenie | Nie |
| Rozhranie zariadenia | USB |
| Prepínač klávesov | Membránový spínač kláves |
| Numerické klávesy | Áno |
| Jazyk klávesnice | UK English |
| Počet kláves | 104 |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Odporúčané použitie | Domáci |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Obsahuje myš | Áno |
| Formát | Všestranný |
| Typ závitu | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Dĺžka kábla myši | 1,6 m |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu | 800 DPI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 5901443053897 |
| Počet priložených produktov: | 2 kusov |
| Dĺžka kábla: | 1,6 m |
| Typ zdroja: | USB |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Podsvietenie: | Nie |
| Rozhranie zariadenia: | USB |
| Prepínač klávesov: | Membránový spínač kláves |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Jazyk klávesnice: | UK English |
| Počet kláves: | 104 |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Odporúčané použitie: | Domáci |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Formát: | Všestranný |
| Typ závitu: | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Dĺžka kábla myši: | 1,6 m |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu: | 800 DPI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
