Tracer SET TRAKLA46773 RF Nano Bezdrôtová klávesnica
Kód: PERTRCKLM0012Podrobný popis
Tracer SET TRAKLA46773 RF Nano Bezdrôtová klávesnica| Typ zdroja | Batérie |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Podsvietenie | Nie |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Prijímač v cene | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB |
| Typ prijímača | Nano prijímač |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Windows klávesy | Áno |
| Prepínač klávesov | Membránový spínač kláves |
| Numerické klávesy | Áno |
| Typ závitu | Koleso |
| Typ batérie myši | AAA |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Rozlíšenie pohybu | 1000 DPI |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Obsahuje myš | Áno |
| Posúvacie smery | Zvislý |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 5907512866122 |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Podsvietenie: | Nie |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB |
| Typ prijímača: | Nano prijímač |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Windows klávesy: | Áno |
| Prepínač klávesov: | Membránový spínač kláves |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Typ závitu: | Koleso |
| Typ batérie myši: | AAA |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie pohybu: | 1000 DPI |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
