Bezdrôtová klávesnica ASUS KD201 Jelly75 v bielej farbe
Kód: PERASUKLA0020Podrobný popis
Bezdrôtová klávesnica ASUS KD201 Jelly75 v bielej farbe| Záručný list | Áno |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Nabíjací kábel | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Šírka | 326,2 mm |
| Výška | 39,5 mm |
| Hĺbka | 142,1 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 1,18 kg |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Životnosť batérie | 16 mesiace |
| Typ zdroja | Batérie |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Typ batérie klávesnice | Zabudovaná batéria |
| Počet kláves | 82 |
| Farba podsvietenia | Biela |
| Kľúče sa dajú vybrať | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Farba | Zelená, Biela, Priesvitné |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Odporúčané použitie | Domov / kancelária |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Formát klávesnice | 75% |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Podpora viacerých zariadení | Áno |
| Prepínač klávesov | Mechanický spínač kláves |
| Windows klávesy | Áno |
| Rozhranie zariadenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Rýchlosť snímania | 1000 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4711636125208 |
| Záručný list: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Nabíjací kábel: | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Šírka: | 326,2 mm |
| Výška: | 39,5 mm |
| Hĺbka: | 142,1 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 1,18 kg |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Životnosť batérie: | 16 mesiace |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 4000 mAh |
| Typ batérie klávesnice: | Zabudovaná batéria |
| Počet kláves: | 82 |
| Farba podsvietenia: | Biela |
| Kľúče sa dajú vybrať: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno |
| Farba: | Zelená, Biela, Priesvitné |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Odporúčané použitie: | Domov / kancelária |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Formát klávesnice: | 75% |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Podpora viacerých zariadení: | Áno |
| Prepínač klávesov: | Mechanický spínač kláves |
| Windows klávesy: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Rýchlosť snímania: | 1000 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
