Bezdrôtová klávesnica IBOX Kallisto BT/2,4GHZ
Kód: PERIBOKLA0078Podrobný popis
Bezdrôtová klávesnica IBOX Kallisto BT/2,4GHZ| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 285 x 120 x 22 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 214 g |
| Typ zdroja | Batérie |
| Typ batérie | Alkalický |
| Počet batérií (klávesnica) | 1 |
| Typ batérie klávesnice | AAA |
| Prevádzkové napätie | 1,5 V |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Stojan na príslušenstvo | Áno |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Podsvietenie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Mac OS 10.6.2, Windows 8, Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS, Android |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Odporúčané použitie | Domáci |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Účel | Univerzálne |
| Numerické klávesy | Nie |
| USB hub | Nie |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Obsahuje myš | Nie |
| Upozornenia | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5903968681265 |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 285 x 120 x 22 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 214 g |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie: | Alkalický |
| Počet batérií (klávesnica): | 1 |
| Typ batérie klávesnice: | AAA |
| Prevádzkové napätie: | 1,5 V |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Stojan na príslušenstvo: | Áno |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Mac OS 10.6.2, Windows 8, Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS, Android |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Odporúčané použitie: | Domáci |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Účel: | Univerzálne |
| Numerické klávesy: | Nie |
| USB hub: | Nie |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Upozornenia: | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
