Gembird KB-UML-04 Tenká káblová podsvietená klávesnica, čierna, americké rozloženie
Kód: PERGEMKLA0049Podrobný popis
Gembird KB-UML-04 Tenká káblová podsvietená klávesnica, čierna, americké rozloženie| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Hmotnosť klávesnice | 585 g |
| Spotreba energie | 2 mA |
| Typ zdroja | USB |
| Farba | Čierna |
| Nastaviteľné podsvietenie | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Nastaviteľná výška klávesnice | Áno |
| Typ podsvietenia | LED |
| LED indikátory | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Šírka balenia | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 550 g |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 84 mm |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Odporúčané použitie | Domov / kancelária |
| Životnosť klávesy | 8 milión znakov |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Počet kláves | 104 |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Rozhranie zariadenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Windows klávesy | Áno |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Klávesový profil klávesnice | Nízky profil |
| Numerické klávesy | Áno |
| Obsahuje myš | Nie |
| Upozornenia | Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 8716309136815 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Hmotnosť klávesnice: | 585 g |
| Spotreba energie: | 2 mA |
| Typ zdroja: | USB |
| Farba: | Čierna |
| Nastaviteľné podsvietenie: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno |
| Nastaviteľná výška klávesnice: | Áno |
| Typ podsvietenia: | LED |
| LED indikátory: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Šírka balenia: | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 550 g |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 84 mm |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Odporúčané použitie: | Domov / kancelária |
| Životnosť klávesy: | 8 milión znakov |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Počet kláves: | 104 |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Rozhranie zariadenia: | USB Type-A / USB Type-C |
| Windows klávesy: | Áno |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Jazyk klávesnice: | Anglický |
| Klávesový profil klávesnice: | Nízky profil |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Upozornenia: | Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
