HP 480 Comfort Wired Keyboard klávesnica Domáci USB QWERTY Anglický Čierna
Kód: PERHP-KLA0068Podrobný popis
HP 480 Comfort Wired Keyboard klávesnica Domáci USB QWERTY Anglický Čierna| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Hmotnosť klávesnice | 870 g |
| Hmotnosť | 870 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 442,7 x 214,9 x 34,1 mm |
| Typ zdroja | USB |
| Farba | Čierna |
| Podsvietenie | Nie |
| Ochranné funkcie | Odolné proti poliatiu |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,2 kg |
| Šírka balenia | 475 mm |
| Výška balenia | 48,5 mm |
| Hĺbka | 214,9 mm |
| Šírka | 442,7 mm |
| Výška | 34,1 mm |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544692 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A82) 193015161405; (BEW) 193015161399; (BHG) 193015161412 |
| Počet horúcich kláves | 23 |
| Programovateľné klávesy | Áno |
| Životnosť klávesy | 12 milión znakov |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Rozhranie zariadenia | USB |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Odporúčané použitie | Domáci |
| Numerické klávesy | Áno |
| Obsahuje myš | Nie |
| Upozornenia | Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Keep away from water and other liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 197498232362 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Hmotnosť klávesnice: | 870 g |
| Hmotnosť: | 870 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 442,7 x 214,9 x 34,1 mm |
| Typ zdroja: | USB |
| Farba: | Čierna |
| Podsvietenie: | Nie |
| Ochranné funkcie: | Odolné proti poliatiu |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,2 kg |
| Šírka balenia: | 475 mm |
| Výška balenia: | 48,5 mm |
| Hĺbka: | 214,9 mm |
| Šírka: | 442,7 mm |
| Výška: | 34,1 mm |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889296544692 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (A82) 193015161405; (BEW) 193015161399; (BHG) 193015161412 |
| Počet horúcich kláves: | 23 |
| Programovateľné klávesy: | Áno |
| Životnosť klávesy: | 12 milión znakov |
| Jazyk klávesnice: | Anglický |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Rozhranie zariadenia: | USB |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Odporúčané použitie: | Domáci |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Upozornenia: | Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Keep away from water and other liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
