Klávesnica Natec Herring Wireless US bezdrôtová 2.4 GHz slim
Kód: PERNATKLA0098Podrobný popis
Klávesnica Natec Herring Wireless US bezdrôtová 2.4 GHz slim| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Farba | Čierna |
| Podsvietenie | Nie |
| Základný materiál | ABS |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Klávesnica plnej veľkosti | Áno |
| Hmotnosť | 416 g |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 23 mm |
| Hĺbka | 439 mm |
| Windows klávesy | Nie |
| Numerické klávesy | Áno |
| Odporúčané použitie | Kancelária |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Počet kláves | 105 |
| Obsahuje myš | Nie |
| Upozornenia | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5901969449662 |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Farba: | Čierna |
| Podsvietenie: | Nie |
| Základný materiál: | ABS |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Klávesnica plnej veľkosti: | Áno |
| Hmotnosť: | 416 g |
| Šírka: | 125 mm |
| Výška: | 23 mm |
| Hĺbka: | 439 mm |
| Windows klávesy: | Nie |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Kancelária |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Počet kláves: | 105 |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Upozornenia: | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
