Niimbot B21S Tlačiareň štítkov Červená
Kód: PERNIBDRE0028Podrobný popis
Niimbot B21S Tlačiareň štítkov Červená| Bluetooth | Áno |
| Šírka tlače | 50 mm |
| Kompatibilný so systémom Windows | Áno |
| Typ štítku | Rolka |
| Kompatibilita so systémom Android | Áno |
| Kompatibilita so systémom Mac OS | Áno |
| Rýchlosť tlače | 60 mm/s |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 130 mm |
| Základný materiál | ABS umelá hmota, Kov |
| Farba | Červená |
| Kapacita batérie | 1200 mAh |
| Nabíjací konektor | Áno, USB-C |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Upozornenia | Do not remove the covers or casing while the appliance is in use., Do not dispose of the device or consumables in the normal waste. Contact your local electronic waste disposal facility., Keep away from sources of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Label Printers |
|---|---|
| EAN: | 6975746632980 |
| Bluetooth: | Áno |
| Šírka tlače: | 50 mm |
| Kompatibilný so systémom Windows: | Áno |
| Typ štítku: | Rolka |
| Kompatibilita so systémom Android: | Áno |
| Kompatibilita so systémom Mac OS: | Áno |
| Rýchlosť tlače: | 60 mm/s |
| Dĺžka: | 60 mm |
| Šírka: | 95 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Základný materiál: | ABS umelá hmota, Kov |
| Farba: | Červená |
| Kapacita batérie: | 1200 mAh |
| Nabíjací konektor: | Áno, USB-C |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Upozornenia: | Do not remove the covers or casing while the appliance is in use., Do not dispose of the device or consumables in the normal waste. Contact your local electronic waste disposal facility., Keep away from sources of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
