Brother HL-1110 laserová tlačiareň 2400 x 600 DPI A4
Kód: PERBRODLM0036Podrobný popis
Brother HL-1110 laserová tlačiareň 2400 x 600 DPI A4| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Štandardné rozhranie | USB 2.0, USB 1.1 |
| Frekvencia procesora | 200 MHz |
| Hladina akustického tlaku (tlač) | 51 dB |
| Kapacita pamäti | 1 MB |
| Vlastnosti | Spoločnosť Brother vám pri registrácii na stránke https://www.brother.pl/support/warranty ponúka bezplatnú 3-ročnú záruku |
| Jazyky opisu stránky | GDI |
| Odporúčaný počet cyklov | 250 - 1800 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní | 1 |
| Hmotnosť | 4,45 kg |
| Hĺbka | 285 mm |
| Výška | 410 mm |
| Šírka | 307 mm |
| Spotreba energie (úsporne) | 0,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 40 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,28 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 380 W |
| Wi-Fi | Nie |
| Podpora sieťovej komunikácie | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Čierna, Nie |
| Postavenie na trhu | Domácnosť a kancelária |
| Vstavaný displej | Nie |
| Typ palety | 1200 x 1000 mm |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety | 8 kusov |
| Šírka balenia | 415 mm |
| Výška balenia | 294 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,3 kg |
| Hĺbka balenia | 313 mm |
| HS kód | 84433210 |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 40 kusov |
| Celková hmotnosť palety | 230 kg |
| Vrstiev na paletu | 5 kusov |
| Uchovanie náhradného dielu | 5 rok / roky |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2003, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2008 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows XP Professional, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 7 Home Premium, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Maximálne rozlíšenie | 2400 x 600 DPI |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 20 str. za minútu |
| Duplexná tlač | Nie |
| tlačová technológia | Laser |
| Celková vstupná kapacita | 150 listy |
| Celková výstupná kapacita | 50 listy |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A4 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Letter, Folio |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Obyčajný papier, Recyklovaný papier |
| Maximálna tlačová veľkosť | 210 x 297 mm |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 65 - 105 g/m² |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766721417 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Štandardné rozhranie: | USB 2.0, USB 1.1 |
| Frekvencia procesora: | 200 MHz |
| Hladina akustického tlaku (tlač): | 51 dB |
| Kapacita pamäti: | 1 MB |
| Vlastnosti: | Spoločnosť Brother vám pri registrácii na stránke https://www.brother.pl/support/warranty ponúka bezplatnú 3-ročnú záruku |
| Jazyky opisu stránky: | GDI |
| Odporúčaný počet cyklov: | 250 - 1800 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní: | 1 |
| Hmotnosť: | 4,45 kg |
| Hĺbka: | 285 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Šírka: | 307 mm |
| Spotreba energie (úsporne): | 0,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 40 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,28 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače: | 380 W |
| Wi-Fi: | Nie |
| Podpora sieťovej komunikácie: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Čierna, Nie |
| Postavenie na trhu: | Domácnosť a kancelária |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Typ palety: | 1200 x 1000 mm |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 8 kusov |
| Šírka balenia: | 415 mm |
| Výška balenia: | 294 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,3 kg |
| Hĺbka balenia: | 313 mm |
| HS kód: | 84433210 |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 40 kusov |
| Celková hmotnosť palety: | 230 kg |
| Vrstiev na paletu: | 5 kusov |
| Uchovanie náhradného dielu: | 5 rok / roky |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2003, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2008 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows XP Professional, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 7 Home Premium, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Maximálne rozlíšenie: | 2400 x 600 DPI |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 20 str. za minútu |
| Duplexná tlač: | Nie |
| tlačová technológia: | Laser |
| Celková vstupná kapacita: | 150 listy |
| Celková výstupná kapacita: | 50 listy |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A4 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Letter, Folio |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Obyčajný papier, Recyklovaný papier |
| Maximálna tlačová veľkosť: | 210 x 297 mm |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 65 - 105 g/m² |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
