Brother HL-L2402D laserová tlačiareň 1200 x 1200 DPI A4
Kód: PERBRODLK0029Podrobný popis
Brother HL-L2402D laserová tlačiareň 1200 x 1200 DPI A4| USB vstup | Áno |
| Priama tlač | Áno |
| Hladina akustického tlaku (tlač) | 48 dB |
| Kapacita pamäti | 64 MB |
| Hladina akustického výkonu (tlač) | 65,6 dB |
| Objem priloženej náplne (čierna) | 700 strany |
| Záručný list | Áno |
| Dodávané náplne | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Návod na použitie | Áno |
| Počet tlačových náplní | 1 |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 35000 stránok za mesiac |
| Tlačové farby | Čierna |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Šírka | 356 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Výška | 183 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 440 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 43 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Energy Star, typická spotreba energie (TEC) | 0,34 kWh/týždeň |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,08 W |
| Technológie mobilnej tlače | Brother iPrint & Scan |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Postavenie na trhu | Domácnosť a kancelária |
| Farba | Šedá, Nie |
| Vstavaný displej | Nie |
| Šírka balenia | 438 mm |
| Hĺbka balenia | 283 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,2 kg |
| Výška balenia | 519 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 35 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Tlač viacerých stránok na jeden list papiera | 25, 6, 8, 20, 9, 4, 2, 16 |
| Úsporná tlač | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 1200 x 1200 DPI |
| Duplexná tlač | Áno |
| tlačová technológia | Laser |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4) | 15 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 30 str. za minútu |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 8,5 s |
| Funkcia tlače obalu | Áno |
| Obojstranné režimy tlače | Automatický / manuálny |
| Tlač vodoznaku | Áno |
| Celková výstupná kapacita | 150 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Celková vstupná kapacita | 251 listy |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obyčajný papier, Etikety, Hrubý papier, Tenký papier, Obálky |
| Veľkosti obálok | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 60 - 163 g/m² |
| Vlastná šírka média | 76,2 - 215,9 mm |
| Vlastná dĺžka médiá | 127 - 355,6 mm |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5, B6 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A4, A6, A5 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka | 60 - 230 g/m² |
| Upozornenia | Connect the appliance to a grounded electrical outlet., Avoid contact with liquids and moisture., Do not cover the ventilation openings during operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766831208 |
| USB vstup: | Áno |
| Priama tlač: | Áno |
| Hladina akustického tlaku (tlač): | 48 dB |
| Kapacita pamäti: | 64 MB |
| Hladina akustického výkonu (tlač): | 65,6 dB |
| Objem priloženej náplne (čierna): | 700 strany |
| Záručný list: | Áno |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Návod na použitie: | Áno |
| Počet tlačových náplní: | 1 |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 35000 stránok za mesiac |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Šírka: | 356 mm |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Výška: | 183 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Priemerná spotreba energie počas tlače: | 440 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 43 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Energy Star, typická spotreba energie (TEC): | 0,34 kWh/týždeň |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,08 W |
| Technológie mobilnej tlače: | Brother iPrint & Scan |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Postavenie na trhu: | Domácnosť a kancelária |
| Farba: | Šedá, Nie |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Šírka balenia: | 438 mm |
| Hĺbka balenia: | 283 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,2 kg |
| Výška balenia: | 519 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 35 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 32,5 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Tlač viacerých stránok na jeden list papiera: | 25, 6, 8, 20, 9, 4, 2, 16 |
| Úsporná tlač: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 1200 x 1200 DPI |
| Duplexná tlač: | Áno |
| tlačová technológia: | Laser |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4): | 15 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 30 str. za minútu |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 8,5 s |
| Funkcia tlače obalu: | Áno |
| Obojstranné režimy tlače: | Automatický / manuálny |
| Tlač vodoznaku: | Áno |
| Celková výstupná kapacita: | 150 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Celková vstupná kapacita: | 251 listy |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obyčajný papier, Etikety, Hrubý papier, Tenký papier, Obálky |
| Veľkosti obálok: | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 60 - 163 g/m² |
| Vlastná šírka média: | 76,2 - 215,9 mm |
| Vlastná dĺžka médiá: | 127 - 355,6 mm |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5, B6 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A4, A6, A5 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka: | 60 - 230 g/m² |
| Upozornenia: | Connect the appliance to a grounded electrical outlet., Avoid contact with liquids and moisture., Do not cover the ventilation openings during operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
