Ubiquiti UniFi ECS-Aggregation Riadený L2/L3 1U Šedá
Kód: SWTUBQZAR0069Podrobný popis
Ubiquiti UniFi ECS-Aggregation Riadený L2/L3 1U Šedá| Počet portov SFP28 | 48 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Nie |
| Počet portov QSFP28 | 6 |
| Šírka | 442,4 mm |
| Hĺbka | 496 mm |
| Výška | 43,7 mm |
| Hmotnosť | 9,9 kg |
| Spotreba energie (max) | 340 W |
| Počet napájacích zdrojov | 2 |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Broadcast storm control | Áno |
| Podpora 10G | Áno |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Farba | Šedá |
| Formát | 1U |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -5 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 95% |
| DHCP vlastnosti | DHCP snooping, DHCP guarding, DHCP relay |
| IGMP snooping | Áno |
| Filtrovanie MAC adries | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Prepínač vrstiev | L2/L3 |
| Priepustnosť | 1800 Gbit/s |
| Rýchlosť pretáčania | 2300 miliónov paketov za sekundu |
| Limit prepínania | 3600 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Podpora pre Multicast | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| EAN: | 810084697139 |
| Počet portov SFP28: | 48 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Nie |
| Počet portov QSFP28: | 6 |
| Šírka: | 442,4 mm |
| Hĺbka: | 496 mm |
| Výška: | 43,7 mm |
| Hmotnosť: | 9,9 kg |
| Spotreba energie (max): | 340 W |
| Počet napájacích zdrojov: | 2 |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Podpora 10G: | Áno |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Formát: | 1U |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -5 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 95% |
| DHCP vlastnosti: | DHCP snooping, DHCP guarding, DHCP relay |
| IGMP snooping: | Áno |
| Filtrovanie MAC adries: | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Prepínač vrstiev: | L2/L3 |
| Priepustnosť: | 1800 Gbit/s |
| Rýchlosť pretáčania: | 2300 miliónov paketov za sekundu |
| Limit prepínania: | 3600 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
